Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán felmosta a padlót...

Orbán felmosta a padlót Brüsszellel! Te is így láttad?

Figyelt kérdés

Végignéztem a közvetítést és számomra az jött át, hogy egy egyenes ember bátor szónoklata volt, aki kiáll a saját nemzetéért és ez annyira megható volt maga a gesztus, hogy minket megvédenek még az oroszlány "soros" barlangjában is, hogy azt kérdezném tőletek ti is így láttátok ezt?


[link]

Ha az egész cikket nem is, de az idézőjeles mondatokat érdemes elolvasni mielőtt válaszolsz rá. Másrlszt én is úgy gondolom, hogy valójában nem is a ceu, meg az említett dolgok, hanem a migránsokkal viseltetett szakszerű bánásmód az oka az egész meghúrcoltatásnak, az hogy nem akarunk kismillió potenciális terroristát mindenféle ázsiai, affrikai országból beengedni, akik nem is menekültek egyrészt mert nem csak szíriából jönnek, másrészt az első független országból nincs is okuk tovább menekülni.



2017. ápr. 26. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Orbán nem része Brüsszelnek?
2017. ápr. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom a királyi TV-ben ez nem volt látható:

[link]


Csak hogy tisztán lássuk azt a felmosást...

2017. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 tomassay válasza:
97%
Szerinted itt épp kit oltanak szénné? [link]
2017. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
97%
Akkor hogy is volt ez a padlómosás?
2017. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
12%

"A magyar miniszterelnöknek megint Brüsszelben kellett megvédenie Magyarországot:


Azért jöttem, hogy megvédjem a hazámat.”

Ez az az erkölcsi bázis és szilárd talaj, ahonnét Orbán elrugaszkodott."


Ez a Gábor azért tud írni. Nagyon tetszik a cikkeinek a stílusa.

2017. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
89%
Én az EP oldaláról leszedtem az egészet, de mélységesen csalódtam, mert csak annyival lettem okosabb 1 óra 40 perc után, hogy ugyanolyan sárdobálás van ott is mint itthon a parlamentben. Semmi érdemi infó nem hangzott el, vita meg pláne nem volt ahol egymást győzködték volna a felek hanem mindenki felolvasta a jó előre megírt házi feladatát és büszke volt magára.
2017. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
95%

Hát peeerszeee! :D

[link]

2017. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 szenes43 ***** válasza:
92%
Évek óta jön a pénz az EU.-ból. Ezt senki, nem tagadhatja persze és sem azt mondom hogy a jó kisgyereket kell alakítani de az EU. a cukros bácsi és Viktor szidja és minden zsiványnak elmondja. Az EU. fő hibája (bűne) hogy nem kéri számon miként és mire lett felhasználva az ideutalt pénz. Mindjárt csendesebb lenne Viktor is mert a 3x-5x annyiba kerülő utak és egyéb létesítmények amelyek létrejöttek nem nagy zseniális teljesítményre vallanak. Az eltűnt + pénzek amelyek váratlan nehézségekkel lettek indokolva ma már követhetetlenek. Amúgy Brüsszelnek nem Magyarországgal van baja hanem Orbánnal és társulatával csak sajnos az ország issza meg a levét.
2017. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:

# 33/38 "Szerinted itt épp kit oltanak szénné? [link]


Itt éppen azt írják, jó lenne ha elolvasod a válaszokat is, hogy ezer tanulóból csupán 45 magyar !!!!! Soros ösztöndíjal lehet bekerülni. Egy csomó országból kitíltották már a ceut és soros rengeteg embert töknretett, kétszer intézett támadást magyarország ellen. [link]

2017. ápr. 30. 11:27
 40/79 anonim ***** válasza:
31%
Most komolyan egy csupa nagybetűvel író, de valójában írni nem is tudó nyugger szövegét emeled ide be?
2017. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!