Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne csökkenteni a...

Hogyan lehetne csökkenteni a biciklisek számát?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki,hogy van vele, de biciklisnek lenni kb olyan politikailag korrekt dolog, mint melegnek.


Például ma nem lehetett miattuk közlekedni, mert felvonultak meg demonstráltak.

Bár a legnagyobb baj,hogy mindennap "felvonulnak".


Senki ne jöjjön Hollandiával, jártam ott és nem értem miért jó,hogy annyi a biciklis.

Inkább az USA, sokkal jobb, ami ott van,nincs túladóztatva az üzemanyag meg a kocsitartás.

Az egyénnek a legkényelmesebb megoldás a legjobb.


A másik baj, hogy nem adóznak.

Gyakorlatilag a teherfuvarozók által befizetett adó+útdíj és az autósok pénzén épült infrastruktúrát használják teljesen ingyen.Ezen változtatni kellene.

A befizetett adójukból meg épülhetne bicikliút.



2017. ápr. 22. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag a teherfuvarozók által befizetett adó+útdíj és az autósok pénzén épült infrastruktúrát használják "


LÓF_SZT apukám! LÓF_SZT! Abból még bicikliútra sem telne! Benne van mindeki adója az úthálózatban vastagon!!!

2017. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na ezért közlekedek én jetpack-el.
2017. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az valami ironman demó?
2017. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Azért az mondjuk vicces, hogy a biciklisek miatt egyszer állt meg a forgalom, az is hétvégén, ilyenkor anyázik az összes autós.


Bezzeg hétköznap minden délelőtt és délután 1,5 órát lehet egy helyben állni a dugóban a hidakon, rakparton...

2017. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

"Ha valaki munkához, munkába járáshoz használja, akkor pozitívan diszkriminálni, aki viszont sportolgat vele annak a kockázat miatt emelni a TB-jét."


Kérdés melyik a kockázatosabb, aki ül otthon a seggén, és 30 évesen cukorbeteg lesz, 40 évesen meg szívbeteg, vagy aki sportol...


"Lenne rend mindjárt:)"


Na mert az autósoknál olyan hatalmas rend van...pedig nekik van jogsi, vizsga...


Amúgy az tény, hogy nincs kultúrája Magyarországon a közlekedésnek. És itt nem a biciklisekre gondolok, hanem úgy cakompakk mindenkire, a gyalogostól kezdve a kamionosokig. Én már attól agyf..szt kapok, mikor gyalog megyek, és 4-5-en egymás mellett jön a kis család, elfoglalva a 3 méter széles járdát, és még gyalog sem tudod őket kikerülni, pedig látják hogy szembe jössz.


Én valamilyen szintű vizsgával és műszaki felkészítéssel is egyet tudnék érteni. Csak mondjuk ezzel az a baj, hogy normális ember alapból rendbe teszi a biciklijét, szervizelteti és normálisan közlekedik. A másik legnagyobb baj, hogy mindenki "csak én létezem" alapon közlekedik akár gyalogos, akár autós, akár biciklis, és inkább az életét kockáztatja de akkor is meg kell mutatnia hogy márpedig itt az van amit ő akar. a balesetek 90%-a elkerülhető lenne csak annyival, hogy néha engedünk a másiknak.


Mondjuk itt Abszurdisztánban azon sem csodálkoznék, ha még a biciklizést is megadóztatnák. Főleg az ilyen "ha én fizetek akkor más is fizessen" hozzáállású emberekkel a hátuk mögött...

2017. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!