Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne csökkenteni a...

Hogyan lehetne csökkenteni a biciklisek számát?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki,hogy van vele, de biciklisnek lenni kb olyan politikailag korrekt dolog, mint melegnek.


Például ma nem lehetett miattuk közlekedni, mert felvonultak meg demonstráltak.

Bár a legnagyobb baj,hogy mindennap "felvonulnak".


Senki ne jöjjön Hollandiával, jártam ott és nem értem miért jó,hogy annyi a biciklis.

Inkább az USA, sokkal jobb, ami ott van,nincs túladóztatva az üzemanyag meg a kocsitartás.

Az egyénnek a legkényelmesebb megoldás a legjobb.


A másik baj, hogy nem adóznak.

Gyakorlatilag a teherfuvarozók által befizetett adó+útdíj és az autósok pénzén épült infrastruktúrát használják teljesen ingyen.Ezen változtatni kellene.

A befizetett adójukból meg épülhetne bicikliút.



2017. ápr. 22. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az autósok vegyék fel a valahogy közlekedni akarókat.
2017. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

"A másik baj, hogy nem adóznak."


Ha veszek egy biciklit és a számlát bemutatom az SZJA bevalláskor, akkor visszaigényelhetem a tavaly befizetett SZJA-t?

2017. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
egyszerű: vegyél mindegyiknek autót és tankold is őket. Tőletek autósoktól meg az év nagy részében nem lehet normálisan közlekedni, erről ennyit. Ott állunk miattatok a dugóban amikor tömegközlekedem, miattatok rendszeresen elkések.. van valakinek ötlete hogy lehetne eltüntetni az autósokat?
2017. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok se biciklis, se autós, a tömegközlekedést használom, tehát mondhatjuk, hogy pártatlan vagyok. A biciklisek számát, szerintem nem kell csökkenteni. Az autósokét, inkább.
2017. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
92%
Én a hülye kérdések számát szeretném csökkenteni.
2017. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább az autósok számát kéne csökkenteni. Vidéken még oké az autó, mert a túléléshez kell. Egy tömegközlekedéssel jól felszerelt városban a globális felmelegedés közepén viszont nem értem, mit keres egy benzines autó. Ráadásul a sok autó tönkreteszi a levegőt és reggelente rohadt hangos is.
2017. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

"Gyakorlatilag a teherfuvarozók által befizetett adó+útdíj és az autósok pénzén épült infrastruktúrát használják teljesen ingyen.Ezen változtatni kellene."


Nem azért mondom, de hasonlítsd már össze, mennyire amortizálja az utakat egy Teherautó, személyautó és mennyire egy bicikli. Ehhez képest még nem is fizetnek sokat az autósok. Cserébe 100x jobb infrastruktúrát kapnak, mint egy biciklis, akinek felfestenek az út szélére vagy a járdára egy csíkot oszt örüljön ha élve hazaér.


Vagy csak nem tudtad kivinni a retkes pizzát a sok gyökérnek? :D

https://www.youtube.com/watch?v=AQ7V5iOb3LA

2017. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Nálunk nincs kultúrája a biciklizésnek. Sajnos.

A biciklisek közlekedni nem tudnak, a kreszt nem ismerik (tisztelet a kevés kivételnek) és nem is kell vizsga a közúti forgalomba való részvételhez. Ebből kifolyólag biztosítás se kell és semmilyen felelősséget sem viselnek.

Viszont pofázni meg érdektömörülni azt tudnak.


Ezen kellene változtatni. Vizsgához, jogsihoz kötni a közúti forgalomba tekerést. Kötelező biztosítást köttetni, a kerékpárt regisztrálni és műszaki vizsgáztatni.

Ha valaki munkához, munkába járáshoz használja, akkor pozitívan diszkriminálni, aki viszont sportolgat vele annak a kockázat miatt emelni a TB-jét.

Lenne rend mindjárt:)

2017. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Például ma nem lehetett miattuk közlekedni, mert felvonultak meg demonstráltak.

Bár a legnagyobb baj,hogy mindennap "felvonulnak". "


Sorold már fel, melyik hol volt felvonulás, mert én egyről tudok ami a Föld napja alkalmából volt.

2017. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha Magyarorszag is katonai nagyhatalom lesz,es elviheti a demokraciat a közelkeletre,akkor itt is olcso lesz a benzin. Ja meg az mindegy,hogy a bolygo szetrohad alattunk,csak autozzon mindenki,lehetoleg 100on 200at fogyaszto behemotot
2017. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!