Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért baltázta el...

A Jobbik miért baltázta el ennyire a kampányát?

Figyelt kérdés

Nem teljes erőbedobással kampányoltak.

Olyan tehetetlenül mint akit visz magával az ár és nem tud úszni.


Csomó ziccert kihagytak:


- ott volt a tényői mészárlás, ami kizárt hogy öngyilkosság legyen (ez csak egy, a több eltussolt cigányok által elkövetett gyűlöletbűnökből)


-az indokolatlanul növekvő benzin-és energiaárak felülvizsgálata (ha nő a benzin, akkor minden megy feljebb:szállítás,élelem, stb)


-A Magyar Gárda gyakorlatilag eltűnt a közéletből (aminek köszönheti a Jobbik az ismertségét)


-Fegyverliberalizáció (vagy legalábbis a könnyebben való hozzájutás lehetősége)


-Kultúrdiktatúra:ma Mo-n van egy szűk elitcsoport aki megmondja hogy mit lehet nézni, mit lehet (KELL!) imádni, milyen zenét lehet szeretni stbstb


-Szegregáció: tanulmányi eredmény alapján történő felosztás:a bukásra álló egyéneket külön osztályokba pakolni


Reformok : az oktatást, egészségügyet, honvédséget,közigazgatást, és még talán a gazdaságot is teljesen új alapokra helyezni és onnan felépíteni


Ezek mind-mind komoly százalékokat jelenthettek volna, mégis egyszer sem hallottam jobbikékat kampányolni ilyen dolgokkal


2010. máj. 11. 00:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hülye felfogás, hogy ne nézd, kapcsolj el stb.. egyrészt az gyerek, akit vagy lesz@r az anyj, vagy annyit dolgozik -főz-mos-takarít, hogy nincs ideje rá, leül a tévé elé és előbb utóbb felfedezi az ilyen szennycsatornákat, mint a Viva, meg az RTLből vagy TV2ből tájékozódik, aztán azthiszi az az igazság, ezzel van a gond. De akkor magyarázd el, a drogokat miért kell betiltani? Hát ha nem akarsz, nem veszel.. ez az idióta liberális felfogás viszi a sírba az országot
2010. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A gyereknek sem kell tévéznie. Kimegy az utcára focizni és kész. Ha meg mindenképpen tévé elé akarod ültetni a gyereked, akkor veszel neki mesedvd-t és azt nézheti.
2010. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A fgelsorolt 8 pont azért nem szerepelt mert helyettük szerepelt még másik 300.
2010. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

"Indokolatlanul. Aha. Holnapra bemagolsz mindent a fosszilis energiahordozókról, és a dollár árfolyamának hatásáról a benzin árára. Ki fogom kérdezni. "


Rosszul fogalmaztam úgy értem világpiaci ártól függetlenül.

Itthon ugyanolyan drága mint volt miközben a világpiaci ár csökkent,itthon jó vadkapitalista szokás szerint drágul.

Most nincs se kedvem se erőm linkeket keresgélni.


"Meggyőződéses liberálisként ezt a lépést támogatni tudom. "


TE vagy a legelső libsi akitől ilyet olvasok a másfél év alatt mióta itt vagyok az oldalon.:)


"Aha. Azért volt első valamelyik népnemzeti rockzenekar az eladási listákon nemrég. "

Valószínűleg a Dalriadára gondolsz (ők amúgy folkmetált játszanak érdemes meghallgatni, igényes zenéjük van.Ja és magyar:) Ez nem tudom miért fáj neked.)

Itt arra próbáltam célozni hogy pl ha Orbán Viktor fejenállva énekli a szovjet himnuszt visszafelé akkor se fognak Dalriadát,RomER stb adni a ViVa Tv-n. Ergo a sok 16 éves fogyasztódroid csak ezt látja semmi alternatívát, úgyhogy azt hiszi csak ez van.Itt eltűnik az ún. egyenlőség amit a libsik annyira hangoztatnak:)

(tt most ne arra gondoljatok persze Hogy "Divizió88"-at meg "Hitler unokái" nevezetű formációk számait követelem vetítésre az RTLen délután :)

Idetartozik még az is hogy holokausztozással még mindig Nobel-díjat lehet nyerni...és ha ez valakinek ez nem tetszik akkor az antiszemita.


"Ez oké, de majd ha a te gyereked kerül esetleg ilyen osztályba, nem ajvékolni, hogy " most azér' mer' jobbikos vagyok?"

Elég látványosan hülyének kell lenni ahhoz hogy általánosban megbukjon valaki.És jó ösztönző is :)

"Ha megbuksz tudod hova raknak":)


"Bővebben? "

Ehhez oldalakat kéne gépelnem.

Komolyan mondom nyitok egy fórumot csak külön GYK-soknak vitatkozni:)


"Mi? Hogy beleböfögik a mikrofonba, hogy visszaállítják a sorkatonaságot?"

Azt hiszem ezt inkább fidesz-közeli forrásoktól hallottam, jobbik programban talán Honvédelmi alapismertek néven szerepel

2010. máj. 11. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!