Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért baltázta el...

A Jobbik miért baltázta el ennyire a kampányát?

Figyelt kérdés

Nem teljes erőbedobással kampányoltak.

Olyan tehetetlenül mint akit visz magával az ár és nem tud úszni.


Csomó ziccert kihagytak:


- ott volt a tényői mészárlás, ami kizárt hogy öngyilkosság legyen (ez csak egy, a több eltussolt cigányok által elkövetett gyűlöletbűnökből)


-az indokolatlanul növekvő benzin-és energiaárak felülvizsgálata (ha nő a benzin, akkor minden megy feljebb:szállítás,élelem, stb)


-A Magyar Gárda gyakorlatilag eltűnt a közéletből (aminek köszönheti a Jobbik az ismertségét)


-Fegyverliberalizáció (vagy legalábbis a könnyebben való hozzájutás lehetősége)


-Kultúrdiktatúra:ma Mo-n van egy szűk elitcsoport aki megmondja hogy mit lehet nézni, mit lehet (KELL!) imádni, milyen zenét lehet szeretni stbstb


-Szegregáció: tanulmányi eredmény alapján történő felosztás:a bukásra álló egyéneket külön osztályokba pakolni


Reformok : az oktatást, egészségügyet, honvédséget,közigazgatást, és még talán a gazdaságot is teljesen új alapokra helyezni és onnan felépíteni


Ezek mind-mind komoly százalékokat jelenthettek volna, mégis egyszer sem hallottam jobbikékat kampányolni ilyen dolgokkal


2010. máj. 11. 00:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
Mert balfax.Hogy akart kormányozni, mikor csak a második ellenzékig volt életképes?A TV-n meg miért is csodálkozol?Ha azt mondják neked:szétverem a fejed ha nyerek a lottón, akkor veszel nekem szelvényt nap mint nap?
2010. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%
mert a jobbik egy hatalmas tévedésben van és az emberek kezdik felismerni ezt.
2010. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert a jobbik mindig a a "nép nevében" beszélt és nem jött rá, hogy a nép mást akar, mint ő. Ennyi.
2010. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem rontott el semmit.. Meg 2-szerezte a szavazóit.

az mszp meg megfelezte..

2010. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
16ról 17%-ra emelte a szavazóit. akárhogy számolom, ez nem kétszeres.
2010. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Fegyverliberalizáció? Na ezt kellett volna bedobni még... úgy mint az rtl meg a tv2 meg a dózer történetét. még lett volna -50.000 szavazat szerintem
2010. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mert azt a kevés média felületet amit kapott a Fidesz lejáratására használta. Igaz, hogy a szavazóik 60-70% volt MSZP-s, Én mégis azt mondom, hogy inkább egy normális, kormányzásra kész párt látszatát kellett volna kelteni, nem pedig nekimenni mindenkinek, ami nem Jobbik.
2010. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"16ról 17%-ra emelte a szavazóit. akárhogy számolom, ez nem kétszeres."

csak az EP választásnál feleakkora sem volt a részvétel.. miért kell olyanoknak beírogatniuk ide, akik egyáltalán nem értenek a témához? Miért kell vitázni, ha hülye vagy hozzá ? hm?

855ezer ember meggyőzése, kevés pénzből, a 0ról indulva, médiaháttér nélkül, sőt, valódi médiaellenszélben (mert az a rágalomhadjárat, amit a Jobbik ellen folytattak, szánalmas volt) hatalmas eredmény, és csak azt mutatja, hogy hogyan ébrednek fel egyre többen, és lesz elegük a "nagy" pártok hazudozásaiból. Fidesz már vagy 5ször beégett a választások óta, pedig még kormányon sincs. És most bekerült a Jobbik a Parlamentbe, egyre többet mutogatják őket a tévében, mert muszáj (nem az az elhallgatás és rágalmazás a jellemző, mint eddig), és egyre többen jönnek rá, hogy ez bizony nem fasiszta párt, és a gárda sem náci, csak simán hazaszeretőek.

2010. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem teljes erőbedobással kampányoltak.

Olyan tehetetlenül mint akit visz magával az ár és nem tud úszni.


Csomó ziccert kihagytak:


- ott volt a tényői mészárlás, ami kizárt hogy öngyilkosság legyen (ez csak egy, a több eltussolt cigányok által elkövetett gyűlöletbűnökből)


Magyarázd már el nekem, kinek jó az, ha eltussolják? Ha kiderül, márpedig előbb-utóbb minden kiderül, tízszeres lesz a botrány.


-az indokolatlanul növekvő benzin-és energiaárak felülvizsgálata (ha nő a benzin, akkor minden megy feljebb:szállítás,élelem, stb)


Indokolatlanul. Aha. Holnapra bemagolsz mindent a fosszilis energiahordozókról, és a dollár árfolyamának hatásáról a benzin árára. Ki fogom kérdezni.


-A Magyar Gárda gyakorlatilag eltűnt a közéletből (aminek köszönheti a Jobbik az ismertségét)


Hál' Istennek.


-Fegyverliberalizáció (vagy legalábbis a könnyebben való hozzájutás lehetősége)


Meggyőződéses liberálisként ezt a lépést támogatni tudom.


-Kultúrdiktatúra:ma Mo-n van egy szűk elitcsoport aki megmondja hogy mit lehet nézni, mit lehet (KELL!) imádni, milyen zenét lehet szeretni stbstb


Aha. Azért volt első valamelyik népnemzeti rockzenekar az eladási listákon nemrég.


-Szegregáció: tanulmányi eredmény alapján történő felosztás:a bukásra álló egyéneket külön osztályokba pakolni


Ez oké, de majd ha a te gyereked kerül esetleg ilyen osztályba, nem ajvékolni, hogy " most azér' mer' jobbikos vagyok?"


Reformok : az oktatást, egészségügyet, honvédséget,közigazgatást, és még talán a gazdaságot is teljesen új alapokra helyezni és onnan felépíteni


Bővebben?


Ezek mind-mind komoly százalékokat jelenthettek volna, mégis egyszer sem hallottam jobbikékat kampányolni ilyen dolgokkal


Mi? Hogy beleböfögik a mikrofonba, hogy visszaállítják a sorkatonaságot?

2010. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én csak a "kultúrdiktatúrához" szólnék. Mi az, hogy megadják mit kell imádni? Hogy a viva csak diungdisung egynyári együtteseket ad le? És? Ne nézd, én sem teszem. Hogy a rádiókban nem neked tetsző zene szól? És? Ne hallgasd. Ha valamilyen zenét szeretsz, akkor fogod magad, elmész a boltba, megveszed, hallgatod. Ugyanez a filmekre, színházra. Arra mész el ami érdekel. Honnan vetted ezt a diktatúrát. Tényleg érdekel.
2010. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!