Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadják a fideszesek...

Miért támadják a fideszesek annyira a multikat?

Figyelt kérdés

Multiban dolgozom, sok más emberrel együtt. Én támogatom a magyar vállalkozások fejlesztését, de amíg a munkámért a magyar vállalkozó bruttó 240 ezret ajánlott és minimális cafeteriát, most a multinál 300-ért dolgozok 500 ezres cafeteriával és 13. havival.

Mihent egy magyar vállalat ennél jobbat fog ajánlani, oda fogok menni. Amíg viszont a kis- és közép vállalatok a dolgozókon akarnak spórolni, alacsony fizetést adnak ( mondjuk a 240 ezer forint amit nekem ajánlottak országos szinten nem számít alacsonynak, csakhogy az én szakmámban igen ), addig a multiknál kifizetik az embert. És az ember pénzből él. Minél többet keres, annál többet költ, annál jobban él. A mai világot a pénz mozgatja és kevés ember van akit nem motivál a magasabb fizetés.

Ennélfogva miért a multik az ellenségek, amikor jobb körülményeket biztosítanak és magasabb fizetést adnak, mint a magyar vállalkozások?


2017. márc. 15. 00:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Mert a multi nem Nemzethy Árja Magyar, ezért rossz.
2017. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Ez csak a propaganda része.

Dehogy utálják,örülnek,hogy valaki munkát ad helyettük.

2017. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes. Kérdezel, megmagyarázod: " A mai világot a pénz mozgatja" és nem veszed észre. Az a pénz amit a multik keresnek rajtunk (mert azért keresnek!!) az már nem megy Mészáros pénztáros zsebébe.
2017. márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%
Gazdasági demagógia
2017. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Abból a szempontból jogos, hogy a multik szeretik megkerülni az adózást, ezért próbálja a Fidesz megszorongatni őket, hogy kénytelenek legyenek a profitot itt tartani.
2017. márc. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
3%
Nem támadniuk kéne hanem kihajtani.
2017. márc. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

"Abból a szempontból jogos, hogy a multik szeretik megkerülni az adózást..."


1. Ki ne szeretné megkerülni az adózást? De emiatt nem üldözni kell őket, hanem be kell tartatni az adótörvényeket.


2. Magyarország adóbevételének 65%-át a multik adják. Nem lenne célszerű "elüldözni" őket innen...

2017. márc. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Mert a "nemzeti öntudattal" lehet a magyart megfogni. Hamarosan választás, fel kell készülni.
2017. márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Multikat? Végül is engem támadnak. Az egészet, az utolsó láncszem szívja meg, vagy is én, mint vevő.
2017. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Donald J. Trump ***** válasza:
15%
Nemzetgazdasági szempontból nem érdekli a kormányt, hogy te milyen körülmények közt dolgozol - van egy export/import arány, s neki az a célja, hogy ebben a magyar vállalatok aránya minél nagyobb legyen. Ez nem csak nálunk van így, de a világ minden szegletében - a dán kormány is törekedni fog arra, hogy a dán cégeket hozza helyzetbe belföldön, az USA arra, hogy az USA cégeket, az osztrákok meg az osztrákokat. Ez természetes protekcionizmus, semmi ördögtől való nincs benne.
2017. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!