Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Aki nincs veletek...

Fideszesek! Aki nincs veletek az ellenetek van?

Figyelt kérdés

Ezerszer hallom vissza, hogy ha meg merem kérdőjelezni a szent fidesz taníttatásait, akkor kapásból a "fletó" csatlósa vagyok, kapásból volt mszp-s meg ilyen hülye, olyan hülye (persze nulla érv), vitatkozás helyett kapásból jön minden fideszes, hogy "bezzeg az mszp", figyeled, semmi érv a fidesz mellett, csak az mszp..


és még a jobbikot bszogattátok, hogy ők tekintenek mindenkit ellenségnek aki nincs velük. egyszerűen überszánalom már amit műveltek.


kibúlyt a szög a zsákból? vége a választásnak, most már szabad gyűlölködni mi?


2010. máj. 6. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
Ennél nem volt jobb az életetek 98-2002 között? Ezt azért nehezen hiszem el, ne haragudj...
2010. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
elnézést kérek a moderátoroktól...
2010. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%

2002ben a középeurópai régió egyik legjobb országa voltunk a GDP szerint.Szlovákai közelünkbe se ért. Olyan gazdasági állapotban volt az ország hogy ha így folytattuk volna akkor pár éven belül eurót lehetett volna bevezetni.

Nézz körül mi történt 8 év alatt. Szlovákiáról példát vehetnénk.. ott már euró van!

Elég indok? Most akkor mond el az elmúlt 8 év érdemét!

2010. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
68% ne monddj érveket, mert mi olyat nem szoktunk. Tudod, mi csak vak Fideszesek vagyunk! Amúgy a gazdasági mutatók 2002 állására, meg a plusszos államkasszára ne várj választ. Arra még nem talált ki semmit a propaganda gépezet.
2010. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%

"Amúgy a gazdasági mutatók 2002 állására, meg a plusszos államkasszára ne várj választ. Arra még nem talált ki semmit a propaganda gépezet."

Én (jobbikos) sosem kérdőjeleztem meg, hogy a Fidesz kormány alatt jobb volt az életünk, gazdaságunk stb. sőt 2006-ig Fidesz szimpatizáns voltam. Azonban kiábrándultam belőlük is. És szerintem valami erősebb kell, hogy kijöjjünk a sz*rból, ezért nem rájuk szavaztam, de elfogadom, ha más bennük bízik. Sosem értettem, hogy mért marjuk egymást itt a jobboldalon, amikor együttes erővel kéne kitakarítanunk az országból a szemetet.

2010. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
Azért, mert Te a Jobbikosoknak csak azon 20-25%-ába tartozol, aki korábban Fideszes volt. A Többi korábban mind MSZP-s volt, és ezt itt is tapasztalhatod milliószor. Amúgy a civil életben Én nem gondolnám, hogy sok olyan Fideszes lenne, aki nem örül,hogy a Jobbik ott van a parlamentben.
2010. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sőt!
2010. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
5%

Ez az oldal kezd átalakulni a frusztrált szoci/jobbikosok terápiás csoportjává?


Ne aggódjatok, 4 év intenzív "pszichoterápia" következik. 4 éven át Orbán lesz a miniszterelnök, ha az összes tapétát lekaparjátok mérgetekben otthon a falról, akkor is. És 2/3-a van a Fidesznek, és mindenféle jellegzetes jobboldali otrombaságot keresztül fognak vinni, egyházi ünnepektől az országimázsig :))))))


Térdre, imához :)))))


Vicces lesz a következő 4 (sőt 8, esetleg 12 év), mennyit fog hisztizni ez a sok szerencsétlen jobbikos/komcsi :)))

2010. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:05


Pl. téged, ha már sürgősnek láttad közölni, hogy ááá, téged dehogy érdekel :))))

2010. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Megint leírom a véleményem!Úgy látom, valakinek nem tetszik a gondolkodásmódom, mert kitörölte...De megint leírom, aztán lefényképezem és gondolkozom mi a gond vele, ha nem keltek gyűlöletet, nem sértegetek másokat,, nem provokálok, a kérdésre válaszolok, , nem ugyanazt írom, (ja, betartom a szabályokat) de fenntartják a jogot a törlésre?Ez vicc!

Na akkor újból!Ezt a kérdést elolvasás után megértettem és úgy jött le, hogy provokálja a durva hangnemű választ a kérdező!Ha valami olyat írsz a pártról, aminek nincs alapja, nem valós, nem teljesen igaz, el van ferdítve(negatív irányba),elvből döntöm a véleményedet, mert amiket olvasok sokszor, azt nem kell szó nélkül hagyni, mert írásod szerint, vége a választásoknak, tehát, nem kell butítani, az embereket!Azért, mert másnak van véleménye, az még nem ok arra, hogy biztosan hüle, mert nem a te nézeteidet vallja!Azért, mert olyanokat ír valaki, aminek nincsen alapja, még ki lehet tenni közröhely tárgyává!Vannak emberek, akik rájöttek, felesleges megmagyarázni a csakazértis,csakazértsem típusú fórumozóknak a dolgokat, mert úgysem látnak az orruknál tovább!Persze ilyenkor még ők vannak sérve...

2010. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!