Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Aki nincs veletek...

Fideszesek! Aki nincs veletek az ellenetek van?

Figyelt kérdés

Ezerszer hallom vissza, hogy ha meg merem kérdőjelezni a szent fidesz taníttatásait, akkor kapásból a "fletó" csatlósa vagyok, kapásból volt mszp-s meg ilyen hülye, olyan hülye (persze nulla érv), vitatkozás helyett kapásból jön minden fideszes, hogy "bezzeg az mszp", figyeled, semmi érv a fidesz mellett, csak az mszp..


és még a jobbikot bszogattátok, hogy ők tekintenek mindenkit ellenségnek aki nincs velük. egyszerűen überszánalom már amit műveltek.


kibúlyt a szög a zsákból? vége a választásnak, most már szabad gyűlölködni mi?


2010. máj. 6. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Te ezt már eldöntötted magadban, nem? Amúgy nektek üldözési mániátok van. Van 2-3 Fideszes aki néha beír ide, amúgy egész nap egymás f*szát szopjátok a jobbikos, volt MSZP-s, stb pajtásaiddal. Nehogy már annyira ellegyetek nyomva, mert még megsajnállak titeket. Ez a szánalom pajtás.
2010. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

nem vagyok fideszes, de szerintem így helyes a kérdés:


"Jobbikosok! Aki nincs veletek az ellenetek van?"

2010. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

nemhinném,h a magyar népnek ilyen ,,megrengetően fontos" dolgokkal kéne foglalkoznia..

kit érdekel ki mit mondd a másikra...szánalmasak,azthiszik jobb lesz ...bárki van a ,,trónon" ugyanolyan sz*r marad minden,csak a magyar nép naív,ezért inkább egymást rágják..

2010. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg mindenki dolgozzon, csinálja a dolgát ahogy tudja, aztán akkor megy valamire. Ha csak a sültgalambot várja, abból nem lesz semmi.
2010. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ez a tapsztalat, de nem új; engem már 8 éve ugyanezért folyamatosan lekomcsiznak, és nem egy-egy kirívó esetről van szó. Mondjuk annyit mindenképp köszönhetnek a nem fideszesek a Jobbiknak, hogy már a fideszesek is filózhatnak, vajon MSZP-s vagy jobbikos a másik, és nem kapásból komcsi. :)
2010. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, kettő 70-80%-ban nem zárja ki egymást ;)
2010. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

Sőt, ha velünk vagy, akkor is ellenség vagy. Már készülnek a gázkamrák, bizony.


Emberek, nem unjátok még ezt az "a Viktor hatalommániás diktátor", és hasonló sületlenkedést? Ennyire ráértek?

(A sok majomnak, aki sírdogál, hogy jáááj most mi lesz, ki fognak b***ni az állásomból, mert nem vagyok utcai fideszes, tényleg nem ártana egy kis diktatúra, hogy meg tudják különböztetni a mostani helyzettől...)

2010. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként, a Fideszesek alacsony %-a pontosan azt bizonyítja, hogy a GYIK-en inkább a Jobbik/MSZP szimpatizánsok vannak túlnyomó többségben. Szal ha már ez az óriási elnyomás is zavar titeket, akkor az utcára ki se menjetek. :)
2010. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
A moderátorok mikor kezdenek valamit a 18%-ossal? :) Nem mintha zavarna, csak néha komolyan veszik, aztán megy az adok kapok...
2010. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

15.53. Majd egy-két év múlva védd ennyire a Fideszt. A Fideszesek éppolyan elvakultak,mint a Jobbikosok!

8 éve csak szidnak mindenkit, aki nem imádja Viktort,szeretett vezérüket!

Én még emlékszem,hogy mennyre volt jó a családomnak,amikor kormányon voltak,pedig nem voltunk és nem is vagyunk MSZP-sek! Nem is várok tőlük semmi jót a jövőben sem. Igaz,hogy nem is szidok senkit sem.

2010. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!