Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Haver szerint minden média az...

Haver szerint minden média az mszp kezében van, szerinte az mszp csak mocskolja a fideszt, szerinte nem hitelesek az MTI hírek meg semmi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én jobbikosként sem vagyok ennyire ilyen, hogy minden médiára azt mondom, hogy nem hiteles.

Mikor mondtam neki az adócsökkentés vs kövér mizériát, akkor azzal kötött belém ,h hallottam e én a kövér szájából ezt, vagy láttam e TV-ben, mert ha nem, akkor nem hiteles.


jah és persze elintézte annyival, hogy az orbán biztos jobban tudja mit akar.


Jah és persze előjött a "lakosság 2/3-a a fideszt akarta" szöveg is:)


hát elég vicces, mit mondjak, ennyi érvelést, kezdek kicsit aggódni azt hiszem, amíg ilyen emberek szavaznak, itt nem lesz pozitív változás.


2010. máj. 5. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Én sem vagyok Jobbikos, de a FIDESZtől jót ne várj. Ugyanúgy a sötét tudatlan emberek szavazták meg mint az MSZPt.
2010. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fideszesek szerint az egész média az mszp kezében van, az emeszpések szerint az egész média a fidesz kezében van, a jobbikosok szerint az egész média a zsidók kezében van.


Ez azért van így, mert ha valaki a sajtóban részrehajló cikket olvas, akkor arra sohasem érzékeny, ha a saját véleményét tükrözi a cikk. Arra viszont érzékeny, ha az ellentétes irányba torzít. Az egyiket (a saját véleményét) objektív, elfogulatlan igazságnak érzi, a másikat puszta véleménynek. Így úgy érzi, hogy a sajtó többnyire vagy objektív, vagy ellenséges.


"Én jobbikosként sem vagyok ennyire ilyen, hogy minden médiára azt mondom, hogy nem hiteles."


Azaz pontosan ilyen vagy, neked is sommás véleményed van az egész médiáról.


"hát elég vicces, mit mondjak, ennyi érvelést, kezdek kicsit aggódni azt hiszem, amíg ilyen emberek szavaznak, itt nem lesz pozitív változás"


De ha olyan emberek szavaznak, mint te, akkor majd pozitív változás lesz. Ismerem az érzést, én is voltam kamasz, én is hittem azt, hogy okosabb vagyok mindenkinél, meg hogy én gondolkodom, mindenki más birka, meg hogy az emberek kibírhatatlanul hülyék, de én hű de átlátok a szitán. Ez a gondolkodásmód kinőhető, a legtöbb embernek sikerül is kinőnie.

2010. máj. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!