Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mocskolja az mszp...

Miért mocskolja az mszp folyton a fideszt?

Figyelt kérdés

Miért hárítja a fideszre a felelősséget?

Miért nem képesek végre belátni a szocik, hogy a nép túlnyomó része egyenesen gyűlöli őket?

Miért nem adják fel végre?

Miért nem képesek kussban maradni, amikor mér szinte senki nem hisz nekik?

Miért nem takarodnak ki Európából végre?

Sok helyen még a Jobbik is magasan veri az mszp-t (városokban is, nem csak falvakban)

Tényleg azt hiszik, hogy ősszel bármit is elérhetnek?


Saját magukat fogják bedarálni. Nem lesz itt megújulás, nem lesz belőlek már semmi. Már Budapesten is kezd elvérezni az mszp.

Tényleg azt hiszik, hogy van még remény? :DD ://

A fél mszp bagázs (HA NEM TÖBB) börtönben ül...

Ezek tényleg azt hiszik, hogy van még jövőjük?

Röhej.


2010. júl. 30. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért kormánypárt az egyik és ellenzék a másik (már 20 éve, legfeljebb felváltva), mert nem a legjobb haverok, még akkor sem, ha bizonyos dolgokban hasonlítanak. Ha meg egyszer szemben állnak, akkor az a dolguk, hogy egymás döntéseit, nyilatkozatait mocskolják. Ezért nem szabad hinni egyiküknek sem.
2010. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Funktasztikus ***** válasza:
mert savanyú neki a szőlő:D
2010. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

az mszp már eléggé eltűnt a süllyesztőben, a fidesz meg már egy ideje kormányon van, és már elég rendesen ügyködik.

Szóval miért még mindig a maszoppal foglalkozol, amikor az ráadásul nagyjából kussban van, miért nem a drága egyetlen fideszed ténykedésére figyelsz most már?

2010. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Voltaire ***** válasza:
65%

Nem szeretem az mszp-t. Úgy vélem, egy olyan párt, amelyik hetente cserélgeti, hogy akkor ők most szociáldemokraták, liberális baloldaliak, harmadik utas baloldaliak, most pedig a dolgok jelenlegi állása szerint megint szociáldemokraták, és eközben az elnökségnek jóformán ugyanaz maradt minden tagja, egyszerűen kiröhögteti magát.


Azonban a kérdező ír egypár érdekes dolgot.



Miért hárítja a fideszre a felelősséget?


Ezt én sem értem, de örülnénk neki nagyon sokan, ha a NER meg hasonló baromságok mellett végre lenne érdemi munka is. Eddig egyedül az imf-et sikerült magukra haragítaniuk.


Miért nem képesek végre belátni a szocik, hogy a nép túlnyomó része egyenesen gyűlöli őket?


Az mszp az országgyűlés második legnagyobb pártja. Ilyen alapon az összes többi pártot is gyűlöli a nép túlnyomó része, nem?


Miért nem képesek kussban maradni, amikor mér szinte senki nem hisz nekik?


Mint ahogy írtam, ők a második legnagyobb párt, és demokrácia van, milyen jogon gondolod úgy, hogy "kussolniuk" kéne.



Sok helyen még a Jobbik is magasan veri az mszp-t (városokban is, nem csak falvakban)

Tényleg azt hiszik, hogy ősszel bármit is elérhetnek?


A választási eredmények nem ezt mutatták.


Tetszik vagy sem, demokrácia van. Ha egy ilyen párt a második legerősebb az országban, akkor ezt kell...na nem szeretni, de elfogadni.

2010. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Az MSZP és a FIDESZ Magyarország sírásói!
2010. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

GYURCSÁNY TAKAROGY!

MONNYON LE!


Minden párt mocskol minden pártot, kivéve ha a szövetségese. Ez demokratikus alapszabály.

2010. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, én nem fideszes vagyok, hanem Jobbikra szavaztam, de még mindig közelebb áll hozzám a fidesz, mint ez a vadkapitalista álbaloldali emeszpé.

Az mszp a mocskolódáson, "akadályozzukmegakétharmadozáson", orbánozáson, narancsdiktatúrázáson semmi máshoz nem ért. Habár ez a Jobbikra is igaz valamennyire, ez tény.

Orbán így, ORbán úgy....ennyi az egész kampányuk.

Ők 8 év alatt semmi érdemlegeset nem tettek, akkor miért várják el, már most, a változást alig 3 hónap Orbánkormány alatt?

"Enyhén" szemtelenség amit az mszp művel. Néha sajnos a Jobbik is ilyen... :/

2010. júl. 30. 12:05
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

egy újabb kérdés amiben nincs más csak gyűlölködés az mszp felé.

tipikus fideszes.

nem érdekli az ország sorsa, csak, hogy legyőzzék az mszp-t.

az ország egyik legszánalmasabb fajtája.

2010. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
ha jobbikos vagy, akkor duplán szánalmas, kár, mondanod sem kellett volna, most égeted őket is. inkább menj a fideszhez.
2010. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A "gyurcsány takaroggy-ozást" még megértem. Hazánk egyik legundorítóbb "embere".


Nagyon remélem, hogy még az áprilisinál is nagyobb pofont kap az mszp, és végleg atomjaira hullik, és oda kerül ahova való: az szdsz mellé, a politikai élet szemétdombjára.

De felőlem fel is akaszthatják magukat.

Persze, most én is mocskolódtam az mszp-n... : ), de ez érthető, hogy miért azt hiszem.

2010. júl. 30. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!