Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell minden nemzeti...

Miért kell minden nemzeti érzelmű embert mélymagyarnak gúnyolni?

Figyelt kérdés

17 vagyok,nem szavazhatok.Nemzeti érzelműnek szeretném magam hívni akkor is ha ezen irány kifejezésére nem mindíg vannak meg a lehetőségeim( pl. pénz,hogy hazai termékeket vásárolhassak)

Feljövök ide,olvasom a különböző kérdésekre adott válaszokat és ha egy kultúrált jobbikos választ olvasok amitől libabőrös leszek,miért kell a következő 2 válaszban azt olvasnom,hogy 60-as az IQ-ja és hogy műveletlen senkiházi mélymagyar?

Gondoljátok,hogy minden politikai párt táborában csak kifejezetten intelligens emberek vannak kivétel a jobbik?


2010. máj. 3. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

igen, mert feljönnek ide turbómagyarkodni, és ha ellent mondok "a pártnak" akkor egy zsidóbérenc cigány anti magyar hülyegyerek leszek...


jobbikosok azok akik különbséget tesznek magyar és magyar között. aki velük és aki ellenük.

2010. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szval én is egy mélymagyar vagyok?:O
2010. máj. 3. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert itt rengeteg olyan van, akinek tényleg semmi fogalma nincs a politikáról (sokuknak még a magyar helyesírás alapvető szabályairól sem), csak annyit tudnak, hogy a Fidesz rossz, az MSZP rossz, minden rossz, csak a Jobbik nem. Hogy miért, azt már nem tudják megmagyarázni. És belőlük, jobbikos létemre, nekem is elegem van.
2010. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Hát már megbocsáss de aki csendben végignézi ahogy a cigányok verik és lopják a magyar népet és tehetne ellene de köbö csak ül a seggén és igyekszik telerakni magát az szerintem nem magyar. Aki meg ezekre szavazz annak csak gratulálni tudok.
2010. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

magyarkodni,

túrbómagyar

mélymagyar, stb


ezekkel szidalmaznak bennünket a legtöbbször.


bizonyára vannak akik túlzásokba esnek valóban, de a többség nem ilyen.


amúgy elárulok neked egy nagy titkot 17 éves srác.

ez a gúnyolódás az igazi gyűlölködés. ezeket az embereket ez tartja életben.


volt olyan ahol arra a kérdésre, hogy "miért kell leszóni aki szeret a hazáját, aki kiteszi a magyar zászlót, vagy magyar viseletben jár, büszke a magyar kultúrájára, stb?"


erre olyan válaszok jöttek, hogy "ha annyira szereted a magyarságot, akkor támogassad a mittoménmilyen néptáncosokat, meg ne magyarkodj, stb"


kinevetik azt aki szereti a kultúráját. amerikában (a liberális országban) ez nem így megy, egy normális országban nem ez megy.


az embereket ezek az elit politikusok egymásnak ugrasztják, felhasználják ellenük amit csak tudnak, a gyűlölettel jutnak hatalomra.


mellesleg ha a fidesz és mszp nem lett volna 20 éven át iszonyűan gyűlöletkeltő, akkor most nem lenne jobbik sem.


persze akik mindig azzal b.szogatnak minket, hogy mi "csak bűnbakot keresünk mindenre", azok ugatnak a legtöbbet arról, hogy a jobbik tehet mindenről, ő osztotta meg a társadalmat, ő verte szét az országot, ő az oka a cigány-magyar ellentétnek, stb...

2010. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert ebben az elszabott országban szúrja a zsidók szemét, úgy mint a turul szobor is.
2010. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanezt csinálják a Jobbikosok is..,én pl. fideszes vagyok és ha nem vagyok velük egy véleményen,rögtön Orbánjugendnek titulálnak,meg egyéb dolgok...,szóval ennyit a Jobbikosokról!
2010. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, nem mindenkit gúnyol!Ha emlékszel a Március 15. ünnepségre, akkor a jobbik fővárosi gyűlésén amit előadott a művész úr, hát az finoman szólva is groteszk jelenség volt.Attól sem lesz senki hazafi, ha villog a véleményével és elítéli az ellenvéleményeket.Tegyél a hazádért, két kézzel és gyarapítva az értékét, a magad értékét és akkor te vagy a legnagyobb hazaszerető ember és nem is kérkedsz ezzel...A másik, nagyon nem pártfüggő, ez csak egy ostoba kisajátítás, az ostoba embereknek!
2010. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"ma 15:04":


ha orbánt élteted, azaz "orbán tesz itt rendet" "orbán fogja megoldani", stb, akkor érthető, hogy így kigúnyoltak.


ellenkezőesetben csak áldozatul estél a sok orbán-vallást követő fideszes által generált előítéletnek.


ha én arról beszélnék, hogy a vona isten, a vona így, úgy, a vona csinál majd itt totál rendet, a vona, a vona, akkor rám is jogos lenne a vonák gúnyszó.

2010. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
15:04-es vagyok..,nem istenitem Orbánt,csak pl. ha azt irom,hogy nem fog belebukni a 4 évbe,akkor is kigúnyolnak!Meg azt sem birom,ha vészmadárkodnak itt,pedig még az érdemleges munkát el sem kezdte a Fidesz...,majd akkor tessék károgni,ha nem azt csinálja a Fidesz amit igért,és ezt az eredmények is tükrözik...,nah akkor lehet károgni meg gúnyolódni,addig meg felesleges!
2010. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!