Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell minden nemzeti...

Miért kell minden nemzeti érzelmű embert mélymagyarnak gúnyolni?

Figyelt kérdés

17 vagyok,nem szavazhatok.Nemzeti érzelműnek szeretném magam hívni akkor is ha ezen irány kifejezésére nem mindíg vannak meg a lehetőségeim( pl. pénz,hogy hazai termékeket vásárolhassak)

Feljövök ide,olvasom a különböző kérdésekre adott válaszokat és ha egy kultúrált jobbikos választ olvasok amitől libabőrös leszek,miért kell a következő 2 válaszban azt olvasnom,hogy 60-as az IQ-ja és hogy műveletlen senkiházi mélymagyar?

Gondoljátok,hogy minden politikai párt táborában csak kifejezetten intelligens emberek vannak kivétel a jobbik?


2010. máj. 3. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

igazából pont ez vonatkozik a jobbikra, hisz először kerülnek be a parlamentbe. tehát épp az, hogy aki velük szemben vészmadárkodik az mond hülyeséget látatlanban.



ezzel szemben a fidesz már volt kormányon. és igazából 20 éve a parlamentben ülnek. ismerjük őket, ismerjük a politikájukat, a kampánymódszereiket, stb..


így igen, szerintem jogos, hogy sokan elő-utó-ítéletesek velük szemben.

2010. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem mélymagyarok vagytok ti hanem pózerek.


Akkor lennél mélymagyar ha kapásból elszavalnál egy Ady, egy Petőfi, egy József Attila és egy Radnóti verset fejből.

2010. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, ha valaki azt süti rám, hogy mélymagyar, vagy azt, hogy rasszista. Ettől miért lennék kevesebb, mint az az ember aki teljesen kiáll egy többségében bűnöző kisebbség mellett? Vagy az a probléma, hogy mióta megszülettem, még távolról sem láttam börtönt? Inkább leszek rasszista, mint félművelt börtönviselt hülye bunkó.
2010. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!