Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Skinhead- ek lennétek inkább...

Skinhead- ek lennétek inkább vagy punk- ok? Ok lentebb.

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtek skinhead- ek járni a törzshelyünkre, ez olyan alter, rock- kocsma. Nagyon zavaróan viselkednek, kötekedők, csak az a zene jó nekik amit ők szeretnek, meg amúgy is idiótán viselkednek. Eddig nem volt semmi bajom velük, ja és punk sem vagyok, ők is elég idióták, de ha választanom kéne én inkább punk lennék, ők legalább nyugodtan döglenek a sarokban a boroskólájukkal.
2010. máj. 2. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
punk
2010. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
skinhead
2010. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem lennék egyik sem, egy punknak vagy skinheadnek sincsen jó nője... :D
2010. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Hát ööö köszönjük ezt a mélyreható információt...én ember helyett mondjuk szívesebben lennék az Isten.


Amúgy nekem sokkal szimpatikusabb az az elv amit a skinek és a hungaristák vallanak.

Most az hogy őrjöngenek az egy dolog,máshol meg a punkok vagy akárkik őrjönghetnek,nehogy már az legyen hogy csak a skinheadek ilyen aberrálltak...

2010. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

egyik se

akkor már inkább EMO:D

2010. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én sem tartozom az egyik táborba sem, csak az ott jelenlévő csoportokból ha választanom kéne akkor a punk- ot választanám, mert amilyen punkokat ismerek azok tök nyugisak, és nem akarnak meglincselni senkit sem, mert nem aurora szól egész este. De lehet igaza az előttem szólónak is, mert tegnap Berlinben az anarchisták sem voltak túl békések :-).
2010. máj. 2. 18:15
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
skinhead
2010. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én egyik sem lennék. Mindkét "frakcióból" ismerek rendes embereket, és bunkó tirpákokat is. Nekem viszont van egy saját stílusom amit nem adnék fel. Viszont csatlakozom a 4.-hez. isten én is szívesen lennék.
2010. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Voltam punk, és ittam együtt skinheadekkel...
2010. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Egyik se lennék, mert az ilyesmi távol áll tőlem, de inkább Punk mert az anarchia eszméihez azért mégis több közöm van, mint a fasizmushoz.
2010. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!