Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják egyesek a...

Miért akarják egyesek a szabad fegyvertartást, azt akarják, hogy az embereket halomra lőjék, valamint azt, hogy tankkal gázoljanak át egymáson a magyarok?

Figyelt kérdés

Mert ,ha engedélyeznék tuti az lenne, minden vitásügyben pisztoly a gatyába, és megyek lepuffantam a szomszédot, osztálytársat, vagy akármilyen ellenséget.


Vagy ,1-es adott a tanár, elintézem a szüleim T34-es tankját, elkocog jóízűen a gyerek, a tanár házához, betölti a löveget és mosolyogva egy lövéssel elpusztítja a házikóját, a kirohanó embereket meg legéppuskázná.

Építési vállalkozók nagyobb tankokkal pl.: T72-essel kilőnék a másik által épített lakóingatlan.

Miért akarják, hogy egyes körök ,most már tankkal inézzék el egymást.



Tömegesen lennének gyilkosságok mindenfélék

pl.: vadászgyilkosságok,"jaj véletlenül agyonlőttem a legjobb barátom" .


https://www.youtube.com/watch?v=sb5VOcp_PG0

https://www.youtube.com/watch?v=Dv8l8TKKVkU


Bár tigrist, kiráytigrist lehetetlen venni, mert ezekből nagyon kevés van, a másik mind múzeumban tárolt, magánkézben egy sincs. Hanem más szovjet ,amerikai stb egyéb vasakkal nyomulnának.


Provokáció nélkül kérdezem, mert én félek elszabadulna a pokol.


2016. dec. 11. 20:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

20. A fegyver a legkevesebb megdönteni egy diktatúrát.


Az '50 - es években akár fel is kötötték ha valakinél fegyvert találtak. Aztán '56 - ban mégsem volt belőle hiány, csak annak nem volt aki nem akart.

2016. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit az agyara ment a kerdezonek a world of tanks...
2016. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes felvetés. Szabad fegyvertartás van Csehországban, Szlovákiában, de Ausztriában is. Ehhez képest nem látom azokat a mészárlásokat, amiket te leírtál. Sőt, tüntetéseken sem látni fegyveresek. De valahogy az a tank is hiányzik a képből ( nem mintha lehetne éles löveggel ellátott tankot tartani otthon... ).
2016. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a kérdező beteg.
2016. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a júeszéjben is minden vita vége lövöldözés. Nézesd meg magad pszichiáterrel, kedves kérdező. Gumilövedékes fegyvert pedig lehet OTTHON tartani, de még ezt sem kellett emberre fognom hál' Istennek, pedig voltak viták, mégsem eresztettem bele senkibe egy tárat, mert nem ízlett a kávé.
2016. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%

"Pont a polgarok fegyvertartasa a garancia hogy egy orszagban nem epul ki diktatura. Amerikaban se lesz soha diktatura, mert ha jonne valami hatalommanias alak es felszamolna a demokratikus alkotmanyt a nep 5 perc alatt szitava lone a sleppjevel egyutt. A diktatorikus rendszer pont hogy lefegyverzi az embereket es tiltja a fegyverviselest hogy ne tudjon ellene a nep lazadni."


Az első alkalom, hogy egyet értek veled, ez pontosan így igaz ahogy leírtad.


Ezt a szavazást én indítottam el, érdemes megnézni mit gondolnak az emberek.


[link]

2016. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Túlzottan biztonságban érzik a gyermekeiket az iskolákban, és hiányzik nekik az az adrenalin, ami Amerikában már rég megvan: havonta történik egy kisebb-nagyobb iskolai lövöldözés, ha egy gyerkőc csak a levegőbe lövöldöz vagy fenyeget, az már lassan nem is hírértékű.


És valószínűleg hiányolják a fegyvereket is az utcáról, rosszul alszanak úgy, ha az éjszaka csöndjét nem zavarják meg időről időre lövések, mint az Egyesült Államok nagyvárosainak bizonyos negyedeiben...

2016. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy az USA-ban is olyan helyeken mernek lövöldözni a fegyveres leszámolók, ahol fegyvermentes övezetek vannak, például az iskolákban. Ha fegyver lenne ott is, nem merne lövöldözni az elmeroggyant, mert pillanatok alatt kinyírnák őt magát is.

Tehát nem a fegyverek betiltása kell hogy legyen a követendő példa, azzal úgy sem oldanak meg semmit, hiszen a bűnözők illegálisan is hozzájuthatnak, hanem az, hogy minél több embernek lehessen legálisan lőfegyvere, mert annál jobb lesz a közbiztonság.

2016. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22%
A kábszi rossz! :D
2016. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!