Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MA reggel hallottam a rádióban...

MA reggel hallottam a rádióban, hogy a fidesz vissza akar állitani több vasutvonalat. Mit szoltok?

Figyelt kérdés
Lezárt vasutvonalat vagy 10et felsorolt. SZerintem nagy baromság...
2010. máj. 2. 09:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

a APEHnak bizonyítania kell tudni, hogy téged értesített és te az értesítést meg is kaptad. az email erre nem alkalmas.

persze erre te is rájöhettél volna, ha gondolkozol és nem mindenben csak a hibát keresed...

2010. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

ha én elektronikusan küldöm a bevallást és tudom bizonyítani, hogy elküldtem (márpedig kell tudnom) visszafele ez miért nem működik? Vagy az ügyfélkapu csak egyoldalú kommunikációra alkalmas? És az elküldött levelek mappában is meg kell lennie az elküldött e-mailnek. De ott van az ügyfélkapus tárhely. Ha oda küldi, ott is tudja bizonyítani hogy megvan.

De mondjuk jogom nincs reklamációra, mert eldöntöttem a magam módján harcolok- nem fizetek adót, járulékot egy fillért sem, amíg tértis levelekre pazarolják a pénzt. És bennem van a kisördög is hogy minden bevallást hibásan küldjek, hadd fogyjon az a kevéske adó, amit a közalkalmazottak fizetnek be és költenek ilyen baromságokra. Mondjuk igaz, ők fizetik, ők is költhetik. Ha erre akarják, rajtam nem múlik. De ha csődbe megy az ország, márpedig oda fog, kik fognak legjobban sírni? A közalkalmazottak. Már most nyervogó hangokat hallatnak, hogy megvontak tőlük ezt-azt.

2010. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17:24 - Gondolom, nem tanultál komolyabban informatikát, mert akkor nem írnál ilyen baromságokat. A közalkalmazottakat meg ne vedd egy kalap alá. Egyébként meg nem tartozik a kérdéshez a problémád.
2010. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy szorosan nem tartozik a tárgyhoz de egyforma pénznyelő mindkettő, ami túlméretezett és hatalmas pénzeket emészt fel, aminek nem kéne így lennie.

Itt is ott is kevés utas van (legalábbis fizetős),egyik sem működik hatékonyan, viszont rengeteg pénzébe kerül az államnak. És egyiknek sem érdeke, hogy több utasa legyen. Sőt inkább azon dolgoznak, hogy a maradék is elveszítse kitartását (sztrájk, balhék, visszaélések..)

2010. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a kérdést elolvasva, az első válaszolónál abba is hagytam az olvasását!!!!Eddig azt írtátok, mikor lesz visszaállítva a megszüntetett vasút????Most meg:minek?úgy jó ahogy van!Istenem!Ez a gyülekezet nem normális!....
2010. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!