Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A japánoknak, két nap kellett...

A japánoknak, két nap kellett ehhez. Nálunk, mennyi idő alatt sikerült volna megoldani?

Figyelt kérdés
Fukuokában beszakadt egy négysávos út, amit két nap alatt helyrehoztak, kijavítottak. Magyar viszonyok között, mennyi időre lett volna ehhez szükség?

2016. nov. 17. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne, mármint technikailag. Tudsz valamit linkelni? Képet de inkább videót.
2016. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja akkor megvan, láttam a képet. :)
2016. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hoppá, akkor tárgytalan. Én csak ma olvastam róla egy napilapban.
2016. nov. 17. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk Nyiregyen egy kurv.a ketsavos lekanyarodo szakaszt csinalnak mar 3hete
2016. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor most nézd meg ezt a listát hogy Japánnak mennyi világszintű vállalata van amik termeli az országnak a nagy adókat!

[link]

2016. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb. 2-3 év.
2016. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a gond, hogy a magyar vállalatok képtelenek együttműködni, tehát nálunk elképzelhetetlen lenne, hogy ugyanazon a munkaterületen egyszerre dolgozzon az elmű, a vízművek, a csatornázási művek, stb. Magyarországon csak ha az egyik végez és leaszfaltozott, akkor jöhet a másik, és bontja fel, és így tovább.
2016. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 év
2016. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!