Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért terjesz...

A balliberálisok miért terjesztenek táveszméket a keresztes hadjáratokról?

Figyelt kérdés

Úgy állítják be, mintha valami nagyon negatívum lenne.


Annyira negatívum, mint bármelyik más háború.

Ebben is, emberek haltak meg, nőket erőszakoltak meg.


De a célja, nemes volt.


Európa évekig tétlenül nézte a muzulmán világ növekedését, majd megelégelte és úgy döntött, megpróbálja lassítani.

A keresztes hadjáratoknak az egyik célja az volt, hogy lassítsa az iszlám terjedését.


A másik pedig az, hogy a közel-keleti keresztényeket felszabadítsa a muzulmán elnyomás alól.



2016. nov. 4. 17:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
4%
#18 Történelemből diplomáztam.
2016. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
4%
#21: Én is.
2016. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
Nemes volt a célja? Mindig minden agresszor „nemes céllal" indított háborút. A muzulmánok szerint az ő hitük az egyetlen igaz hit, úgyhogy ők is tiszta merő jóindulatból foglalták el pl. kis hazánkat is.
2016. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
"De a célja, nemes volt". Hát, az egyik "oldal" (keresztények) szerint, nyilván. A másik oldal (muzulmánok) szerint, kevésbé. Minden háború célja, "nemes" valaki szerint. Én inkább azzal értek egyet, hogy a háborúk, mindig területi igényekről, pénzről, hatalomról szólnak és nem "nemes célokról".
2016. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy ez csak, az én paranoiám, de mintha hogyha bújtatott iszlámfóbiát véltem volna felfedezni a kérdésben.
2016. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
63%
Bocsássatok meg a nyelvtanilag helytelen mondatért, még fáradt vagyok.
2016. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

járjál könyvtárba nézz utána rendesen a keresztes hadjáratoknak

nem volt egyik se jobb a másiknál

2016. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!