Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezekről mit gondolsz?

Ezekről mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy közvéleménykutatást végezni.

Azt szeretném felmérni, hogy a magyar népesség vajon alapvetően jobb vagy bal oldali gondolkodású-e.

Válaszolj légyszíves az alábbi kérdésekre;


1.Mit gondolsz az abortuszról?

2.Az egyén, vagy a nemzet felemelkedését tartod fontosabbnak?

3.Szerinted nekünk teher a határontúli magyarság?

4.Szabadság, Egyenlőség, Testvériség. Szerinted melyik a legfontosabb e három közül?

5.Mi a véleményed a melegekről?

+1. Lehetségesnek tartod-e hogy eme véleményed valaha megváltozzon, vagy valaki meggyőzzön téged?


2010. ápr. 27. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1. Magánügy.

2. "A nemzet felemelkedése" által az egyén is jobb élethelyzetbe kerül. Úgyhogy előbb egyik, aztán másik. De persze mint mindenkit a saját sorsom érdekel elsősorban.

3. Nekünk(?) nem tudom, nekem nem az. Nektek az? De nem foglalkozom velük annál többet, mint amennyit ők velem.

4. Egyenlőség.

5. Magánügy.

+1 Nem, mert nem a "széljárástól" függően adtam a válaszokat, hanem saját gondolataim szerint.


Majd ha végeztél a kutatással, az eredményre kíváncsi leszek. Ha lehet tedd közzé valahol.

2010. ápr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 doboszoli ***** válasza:

1.Szükséges

2.Egy életem van.

3.igen

4.szabadság(ha mindenképp választani kell)

5.Nem tehetnek a génjeikről, de legyen a magánügyük

+1. Minden észérvre nyitott vagyok, vagy vitatkozom.

Z.

2010. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság.... Hogy igazad van!!
2010. ápr. 28. 09:59
 14/17 A kérdező kommentje:

23:17 (-ezt előbb elfelejtettem odatenni)

Az az igazság.... Hogy igazad van!!

2010. ápr. 28. 10:01
 15/17 anonim ***** válasza:

1. Nem tetszik, de szükséges (15 évesek pl).

2. Nemztet, ha erős a nemzet, erős lehet az egyén

3. Nem, azt csinálnak, amit akarnak, ha akartak volna, visszajöttek volna

4. Egyenlőség= szabadság, testvériség (ilyen sorrendbe, 1-2 majdnem egyhelyen)

5. Legyenek boldogok, szépen csendben, de ne mutogassák magukat, ne akarjanak gyereket. (minek, hogy ők is azt lássák, amit csinálnak?!)

+1. Kicsi az esélye, nagyon-nagy alátámasztás kellene, és sok érv.

22/L

2010. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1. Az anyának (jobb esetben az apával konzultálva) joga van eldönteni, hogy akarja-e a gyereket, képes-e biztosítani neki az érzelmi és anyagi biztonságot.

2. Az egyén felemelkedését, az ugyanis magával hordozza a nemzet felemelkedését is. (Ha az illető itthon marad)

3. Nem foglalkoztat a téma különösebben, mivel perpill semmi igazán hasznosat nem tehetünk értük. Vagyis amit tehetnénk: békés kapcsolat kiépítését a szomszédos államokkal, továbblépni a sérelmeken, ami azonban kétirányú, nemcsak rajtunk múlik.

4. Mindhárom egyenlően fontos.

5. A melegek is ugyanolyan emberek, mint mi, ugyanazoknak a jogoknak kell megilletni őket is (gyereket csak akkor, mikor már olyan elfogadó lesz a társadalom, hogy a gyereket nem bántanák a szülei miatt)

+1: fiatal vagyok még (19), de nagyon gyökeres változásnak kell ahhoz bekövetkeznie, hogy ezeket alapvetően máshogy gondoljam, de nyitott vagyok az új dolgokra is.

2010. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1.Döntse el mindenki saját maga

2.Az egyén nélkül nincs nemzet

3.nem teher

4.Szabadság

5.Magánügy csinálják ,de otthon vagy egymás között és ne ugráljanak meztelen seggel az utcán világcsufjára


+1. nem

2010. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!