Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezekről mit gondolsz?

Ezekről mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy közvéleménykutatást végezni.

Azt szeretném felmérni, hogy a magyar népesség vajon alapvetően jobb vagy bal oldali gondolkodású-e.

Válaszolj légyszíves az alábbi kérdésekre;


1.Mit gondolsz az abortuszról?

2.Az egyén, vagy a nemzet felemelkedését tartod fontosabbnak?

3.Szerinted nekünk teher a határontúli magyarság?

4.Szabadság, Egyenlőség, Testvériség. Szerinted melyik a legfontosabb e három közül?

5.Mi a véleményed a melegekről?

+1. Lehetségesnek tartod-e hogy eme véleményed valaha megváltozzon, vagy valaki meggyőzzön téged?


2010. ápr. 27. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

1. jó dolog.

2. ezt nem pontosan értem.

3. semmiképp sem teher, inkább jó.

4. mindhárom ugyanolyan fontos számomra.

5. genetika hiba okozza náluk, nem tehetnek róla, nem adnék nekik gyereket, és nem szeretem mikor felvonulnak.

+1. alapvetően nem, nem ha olyan dolog történik életemben, vagy az országgal, akkor igen.


bár ez inkább liberális - konzervatív teszt/kérdések

2010. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2.= Azt tartod fontosabbnak, hogy az te minnél nagyobb karriert fuss be, minnél gazdagabb legyél, és minnél inkább ki tudd elégíteni a vágyaidat, vagy azt tartod fontosabbnak, hogy a magyarság a kárpátmedence és európa meghatározó népe legyen ötven, száz, és ezer év múlva is?
2010. ápr. 27. 20:32
 3/17 anonim ***** válasza:

1. Elítélem

2. A Nemzetét (Hosszútávon jobb lenne gyermekeinknek...)

3. Nem

4. Egyenlőség sohase lesz , másik kettő közül talán a szabadság.

5. Amíg otthon azok , addig semmi bajom.

+1. Igen :)

2010. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1.Néha sajnos nagyon is fontos (pl. nemi erőszak által esik teherbe vki)

2.Számomra mindkét dolog nagyon fontos

3.Tehernek teher, de kötelességünk viselni.

4.Talán a testvériség.

5.Genetikai hiba, nem tehetnek róla, de nem szeretem, amikor demonstrálják. Demográfiailag egyáltalán nem jó, ha túl sok van belőlük, mivel annál kevesebben segítik a társadalmat a reprezentálódásban.

+1. Közel 20 éves vagyok, sok mindenről változhat még a véleményem, mivel még nincsen akkora tapasztalatom, nyilván kisebb a racionalitás érzékem, de próbálok minél reálisabban gondolkodni. Más biztosan nem fogja megváltoztatni a véleményemet, azt csak az élet, vagy már a plusz megszerzett irodalmi tudás.

2010. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. A nőnek alanyi joga eldönteni, hogy megtartja-e a gyereket

2.A nemzet is fontos, de hagyjanak engem is élni.

3. Nem teher, de nincs is a hasznunkra.

4. Mindegyik fontos

5. Amíg nem az én segemre pályáznak, meg nem akarnak megbotránkoztatni senkit, és nem akarnak a gyerekeknek (gyerekvállalás) rosszatt, addig nem izgatnak

+1. Kicsi rá az esély.

2010. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
+g -t
2010. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1. gyilkosság, de bizonyos esetben az állam engedélyezheti ez az emberülést is.

2. Az egyén jelentőségét csak közösségben családban, nemzetben tölteti be. A nemzet nem létezhet az egyén szabadsága nélkül.

3. a határon túl élő magyarok testvéreink. És mint testvér sokan érezhetik úgy hogy teher, akivel meg kell osztani a csokit meg még sok minden jó dolgot. És a durcás kisgyerekek ezt nem akarják.

4. ez nehéz kérdés könyveket lehetne írni melyik miért fontos. Azt gondolom egyiket sem szabad a másik kárára kiemelni.

5. mindenki azt csinál a hálószobájában amit akar, de hogy felvonjanak azt gaztustalannak tartom. Én se mutogatom hogy hetero vagyok.


+NEM

2010. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BlackSword ***** válasza:

1. elítélem...

2. Nem válsztanám így külön... nem is lehet... közösen kell mind a kettőt emelni egymás figyelembevételével...

3. Egyáltalán nem teher... éreztetni kell velük, hogy ők is tartoznak valahová...

4. Ebben a sorrendben...

5. Nem zavarnak...

+1. NEM, NEM, SOHA...

2010. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. A nőnek joga van eldönteni, hogy akar-e abortuszt

2. Mindkettő fontos, hosszútávon a nemzet az előbbrevaló, de az egyén sem lehet elnyomott.

3. Nem

4. Egyenlőség

5. Mindenkinek a magányügye a szexuális hovatartozása és nem hiszem, hogy bárkinek joga van megítélni őket. A felvonulást hülyeségnek tartom.

+1 Semmiképp sem

2010. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én tanultam szociológiát és azt kell, hogy mondjam, hogy nem csak az alapvető statisztikai pillérekről nincs halvány lila gőzöd sem, de a politikához sem konyítasz. Az utóbbira a fejemet teszem.
2010. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!