Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi körúti robbanást...

A tegnapi körúti robbanást miért könyvelték el az emberek terrortámadásként?

Figyelt kérdés

Nem tömeg ellen irányult... azért egy csöpp ésszel simán talált voona az elkövető zsúgoltabb helyet hétvégén a belvárosban... vagy metróban... vagy pályaudvaron.... vagy szórakozóhelyen..


Szóval mi mutat arra, hogy ez terrortámadás lenne? Szerintetek ki lehet akkor az elkövető?



2016. szept. 25. 16:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem könyvelték el annak?Inkább mindenki találgatja(itt a GYK-n is több kérdésben),hogy az ISIS, "alvilági körök",vagy egy magányos őrült akciója volt-e?Meg persze vannak már konteok is:lehetett-e a Fidesz,vagy épp valamelyik ellenzéki párt a "tettes".Szóval,egészen hajmeresztő ötletek is vannak.
2016. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

18:09, igen, én vagyok a hülye, de neked meg se fordult abban a légüres fejedben, hogy ha az illető eltakarja az arcát, a kamera nem ér kalap szamócát se.

Fejcsóválósan, rettentően sötét vagy, aranyapám. Elkéne neked oda egy fekete lyuk, hogy világítson.



" te már csak tudod, csak te öszödi feri dumáit kajálod be."


Tudnád szó szerint idézni, hogy Kurcsány mégis hogy, mit állított a robbantásról? Szeretném tudni, mit "kajáztam be" tőle.


"honnan tudod, hogy nem volt kezdő? ott se voltál. mellesleg volt már olyan, hogy egy bombarobbanásban nem halt meg senki, pl. a lengyelországi bomba a buszon"


Tényleg nem voltam ott, csak két utcával odébb, ezer bocs. Egyébként meg józan paraszti logika: olyan helyen minek robbantani, ahol nincs egy teremtett lélek se?


"ja, biztos tudod hogy ki mit csinált volna inkább. A francia, és brüsszeli terrortámadások se mind ilyen helyeken voltak..."


De nem is olyan helyeken, ahol egyetlen ember se mászkált.


"ezek után csodálkozol, hogy valaki totál idiótának néz?"


Aha, értem. És mit gondolsz, aranyapám, téged minek néznek, mikor benyögsz egy ilyet hogy "majd a bekamarázott [sic!] Budapesten senki nem fog bűnözni" és komolyan el is hiszed?

Hozzak egy vödör jeget, vagy megbirkózol magad is ekkora égéssel?

Újból kaptad a mínuszt az ökörségeidre te kis kormányidióta.

2016. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

22es, azért maradjunk a kulturált vita medrében! Vélemények, ellenvélemények, információk, elleninformációk. Privátban a 19esre is rászóltam, ha ez vígasztal. Amíg tartalmasak a válaszok, addig a tartalmukat nem fogom cáfolni, max vitába szállok, de aki hülyézni akar, az ne írjon!


19es!

Azon kívül, hogy LEHET, vagyis előfordulhat, hogy terrorecselekmény, de igazából nem tudjuk, szól bármi mellette? Azon kívül, hogy robbantani manapság az arabok robbantanak, mert ez nem képezhet stabil alapot

2016. szept. 25. 19:25
 24/27 anonim ***** válasza:
56%
senki nem könyvelte el annak. mindenki arról beszélt, hogy ez a fidesz műve.
2016. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Laila Qassam válasza:
0%
Aki azt hiszi biztonságban van az naiv, de nagyon! Az iszlám katonái mindenhol ott vannak. Allah Akbar
2016. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerű:


A Fidesz rendezte meg, hogy majd a terroristákra foghassák, így többen szavaznak majd nemmel a népszavazáson, így azután Orbán meg majd megint játszhatja majd a megmentőt.

2016. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2016. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!