Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értékelitek a tegnapi...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy értékelitek a tegnapi szlovén népszavazást a házasságról?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 18:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%

Pozitívan.


Veszített a b_zilobbi.

2015. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
17%
Még mindig a tudatlanok vannak többségben sajnos.
2015. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Örülök neki......nyugi ha nem is tűnik el a jelenség, idővel csökken a lendülete. csomó toleráns "én hetero vagyok de szurkolok a meleg kozösségnek" féle emberke még ott tart milyen szexi ez a két lány együtt nyami, meg az a két helyes srác is milyen cukimuki.....de amikor majd középkorú meg öreg azonos nem párok fognak andalogni nyíltan az idő előrehaladtával akkor már az ő gyomruk is rakoncátlankodni fog, hogy ez mégsem valami klassz propaganda....ez a véleményem
2015. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
33%

"de amikor majd középkorú meg öreg azonos nem párok fognak andalogni nyíltan az idő előrehaladtával akkor már az ő gyomruk is rakoncátlankodni fog, hogy ez mégsem valami klassz propaganda"


Ja,értem.

Akkor ha az ember megöregszik az már undorító?


Akkor miért nem szóltok rá a heteró,öreg házaspárokra is az utcán,hogy miért adnak egymásnak puszit?

Mert az undorító!


Ez a logikád.


Mindenki megöregszik!Ezzel a hozzászólással sérted az idősek jogait is.


27/F/M

2015. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%

"Még mindig a tudatlanok vannak többségben sajnos."


Szerintem meg a mentálisan épp, egészséges értékrendű emberek vannak többségben.

2015. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%

"Szerintem meg a mentálisan épp, egészséges értékrendű emberek vannak többségben.

"


Ha mások jogainak csökkentése szerinted ép,egészséges.Akkor az a te nézeted.

Szerintem nem.


Nem tudom mit fáj az neked,hogy két ember együttélését házasságnak nevezik.

2015. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
33%

Pontosan az ilyen tudatlan,buta emberekről beszéltem,amilyen a 3.válaszoló is.


Szerinte csak akkor járjanak a jogok,amíg az ember fiatal.Tehát cuki muki.

Meg ugye mert felizgulnak két fiatal lánytól,nekik adjunk jogokat,de amint idősek lesznek,akkor már nem kell nekik jog.


Hát igen.Te keveritek az emberi jogokat a szexszel.

Addig vesztek valakit emberszámba,amíg fiatal.


Képzeld a heteróknál is,amíg fiatalok,addig mondják,hogy "milyen cukimukik",aztán ha elmúltak 50 évesek mégsem bontják fel a házasságukat,csak,mert milyen "asszottak lettek szegények".Már ne mutatkozzanak az utcán sem.


Az a szörnyű,hogy ilyen buta emberek is szavazhattak erről.

2015. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
56%

Pont a napokban olvastam olyan kommentet,hogy csak a "jó csaj migránsokat" engedjék be.


Tudod a jogokat nem ahhoz kellene igazítani,hogy neked mire áll fel,hanem minden embert egyenlő jogok kellene ,hogy megillessenek.

Erről szól a történet.

2015. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Hozzászólás jelentgetés helyett kíváncsian várom, hogy miért számít tudatlannak, ki ellenzi a homoszexuálisok házasodását, a másik, mi volt baj azzal a hozzászólással ?
2015. dec. 21. 20:51
 10/35 anonim ***** válasza:
Miért csökkennének attól a jogaid?
2015. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!