Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értékelitek a tegnapi...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy értékelitek a tegnapi szlovén népszavazást a házasságról?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 18:00
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Jogomban áll undorítónak tartani, ellenezni és ellene is szavazni, nem ? Miért akartok házasságot, amikor ott van a bejegyzett élettársi kapcsolat ?
2015. dec. 21. 20:57
 12/35 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom kire céloztál.

Én nem jelentgettem senkit!


Szerintem nagyon sok olyan tudatlan ember van,aki nem is tud semmit a homoszexualitásról,és mégis szavazhat.


Miért csökkenek a jogaim?

Soroljam?


Vagy tisztában vagy azzal,hogy mi a különbség a házasság és az élettárs között?

2015. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
27%

Neked miért kell feleségül venni a barátnődet?

Miért nem elégedsz meg vele,hogy csak élettársi kapcsolatban vagytok?

2015. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen mindegy minek nevezed.

Felőlem hívhatod bárminek is.


A házasság több jogot ad,mint az élettárs.


Az az érzésem,hogy te nem a jogi vonatkozása miatt nem értesz vele egyet.

2015. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak, te is házasodhatsz ellenkező nemű személlyel és a heterók se házasodhatnak a azonos neművel.
2015. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Utána néztem, és javíts ki, de "csak" a gyerek a különbség között, hogy aki házas, az fogadhat örökbe gyermeket, részt vehet mesterséges megtermékenyítésben ill. nevet vehet fel, élettársi kapcsolatban meg nem. Gyermekörökbefogadás lehet tudományos viták tárgya, és van egypár tanulmány, ami alapján nem javasolják az ilyesmit, névfelvételt hagyománybeli okokból ellenezzük, viszont meg lehet kerülni, el lehet menni az illetékes hivatalba és ott a "párod" vezetéknevére változtatod a te vezetékneved.


Ókorban nagyon szabadosak voltak szexuálisan mind a görögök, mind a rómaiak, természetesenek, sőt szépnek tartották a homoszexualitást, örököltek is egymás után, mégis házasságot csak férfi és nő között tudtak elképzelni, mert a gyermekvállalásról is szól elsősorban, nem elég hogy együtt élnek egy ideje.

2015. dec. 21. 21:06
 17/35 A kérdező kommentje:
#15: Ezt jól megmondtad :D
2015. dec. 21. 21:06
 18/35 A kérdező kommentje:
Ma már heterók körében sem divat a házasodás.
2015. dec. 21. 21:07
 19/35 anonim ***** válasza:

"Megnyugtatlak, te is házasodhatsz ellenkező nemű személlyel és a heterók se házasodhatnak a azonos neművel."


Akkor miért nem a szomszéddal házasodsz össze,akihez nem vonzódsz?


Miért házasodnék össze olyan emberrel,akivel nem élek sem érzelmi sem szexuális közösségben?

Ha megakarom szerezni az állampolgárságot valahol házasság útján,akkor miért vizsgálják,hogy a házasságunk "valódi"-e vagy csak egy jogi kapcsolat?

2015. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
32%

aki nekem üzen az miért nem privátban teszi? menőzni akar?

engem tartanak együgyűnek pedig pont hogy a meleglobbi pártolóinak szántam a tükröt az ilyen cukimukisággal... hány filmben láttatok áltagos vagy ronda melegeket, ahol nemcsak rájuk mondták hogy meleg hanem szexjelenetek voltak meg satöbbi? hány filmben játszanak negatív kakartert melegek?

erről van szó! az egyszerű ember azt látja hogy minden meleg jó, sőt érdemes közéjük állni mert mindnek olyan bombasztikus teste van hogy húúúú.

tartom amit mondtam mégha egyeseknek nem esik le.... amint szembesülnek az emberek a valósággal elutasítóbbak lesznek... most még működik a máz(azaz meleg= rendes helyes pasik, illetve jóságos szexi lányok) de mi lesz később amikor leesik a tantusz hogy a a hétköznapokban zsémbes öregasszonyok és a morgós apók közt is vannak melegek pedig az olyan unalmas heteró reszort.Tehát ki fog derülni hogy a melegek nem jobbak egyszerűen csak nem normális életet élnek, és kevésbé lesz vonzó életvitel.

a többi sületlenségeket hagyjuk a kevesebb jogokról. a melegek is házasodhatnak (leszbi hozzámehet homohoz). a következő mi lesz, házasodhassanak a testvérek?

2015. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!