Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tegnapi...

Mit gondoltok a tegnapi pedagógustüntetésről?

Figyelt kérdés

Nekem nagy csalódás volt. Komolyan ilyen naiv valaki, hogy Orbántól nyilvánosan kér bocsánatot, azzal elintéz mindent?

Adott esetben meg 1 órás munkabeszüntetést akarnak, hú ez nagyon kemény. Az alatt a 2 hét alatt a KLIK végig zsarolja az összes tanárt, hogy nehogy részt vegyenek, mert retorziók lesznek.

Orbánnak röhög a vakbele szerintem ezek után, hogy ilyen szerencsétlen, szervezetlen az ellenzék.


2016. márc. 16. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek veled.

A primitív Fidesz ellen csakis aktív és agresszív politikával lehet célt érni.

2016. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Rossz helyen, rossz időben, rossz emberek, rossz módszerekkel. Így persze, hogy nem lesz változás, csak ordibálás.
2016. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
"Lesznek konfliktusok, lesznek tüntetések. Lehet tüntetni a Parlament előtt, előbb-utóbb megunják és hazamennek."
2016. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sörpocak ***** válasza:
95%
Ez az ára annak, ha békés tüntetést akarnak szervezni. Egyébként bocsánatkérés alatt még mindig nem egy szűk szólamú "bocsi"-t várnak el, ezt felkéne ismerni.
2016. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:

Bocsánatkérést kért, nem bocsánatot.

Hogy a Klik mivel mer majd fenyegetőzni, az hamarosan kiderül.

2016. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: "Komolyan ilyen naiv valaki, hogy Orbánt kéri meg hogy kérjen nyilvánosan bocsánatot, azzal el van intézve minden".
2016. márc. 16. 14:51
 7/8 sörpocak ***** válasza:

"Komolyan ilyen naiv valaki, hogy Orbánt kéri meg hogy kérjen nyilvánosan bocsánatot, azzal el van intézve minden"


jahh, hát szerintem ezzel ők is tisztában vannak, csak kellett valami végszó, és potenciális érv a következő időkben.

2016. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek velük.
2016. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!