Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Claudiának köze van...

Szerinted Claudiának köze van Daróczi Dávid halálához?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem lehet már szegényt békében nyugodni hagyni?

Nem mindegy,hogy van-e köze hozzá?

2010. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mind1!
2010. ápr. 23. 22:43
 3/18 A kérdező kommentje:
Claudia elpakoltatta batiz andráshoz,Dávid nem bírta elviselni az előrevárható szégyent,és emiatt lett öngyilkos :( (szerintem)
2010. ápr. 23. 22:45
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg annyi volt az egész hogy megtalálta Liptai retusálatlan playboy fotóit.
2010. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem felnőtt értett ember volt. az ő döntése. Lehet Claudia kitette a szűrét , de ha ez miatt akasztotta fel magát akkor "úgy kell neki". kit nem ért már szerelmi csalódás?? és nem is biztos hogy mindig csak a másik fél hibás. Tényleg sajnálom , de szerintem nem kell Claudiából sem bűnbakot csinálni.
2010. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez az ő magánügyük.

Szerintem undorító, hogy a média meg egy csomó ember ezen csámcsog! Még ha közéleti személyiség volt, akkor sincs joga senkinek vájkálni a dolgaiban.

Elhunyt, ezen már nem változtat semmi, béke poraira.

2010. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
szerintem már mind1 hogy köze van e vagy nincs attól hogy kiderül nem fog feltámadni. Hagyni kéne már szerintem békében.Igazán meg ő tudta csak hogy miért tette.Lehet itt találgatni de az igazság úgy sem fog kiderülni mindenki mást mondt.
2010. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Halottról jót vagy semmit! (estelgge halottból hőt vagy semmit!)... Hagyni kéne békében nyugodni... Öngyilkos lett.. Ő választotta ezt... Innentől leszarom és nem érdekelnek a búlvársajtó összeesküvés-elméletei!
2010. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Álitólag homokos volt, és Claudiának ez nem tetszett, vitatkoztak is 3asban, és Daróczi bedepizett mert nem tudta eldönteni, mi legyen.
2010. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Banyek, a szabadkőművesek meg kapálnak mi? Hitler mondta egyszer egy magasrangú emberének, hogy vagy öngyilkos lesz és kap egy szép temetést, vagy éjszaka közepén lövik agyon, és hazaárulónak nyílvánítják... Szerintetek melyiket válaszotta?
2010. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!