Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért dobnak le atombombát...

Miért dobnak le atombombát Európára mi köze van Bin Láden halálához?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Kell a parasztvakítás. Amerika nagy üzlete a terrorizmus.

Európa pedig Amerika hű seggnyalója.

2011. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
de amúgy ki a tököm dobna le atomot európára?
2011. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

piszkos bombáról volt szó, és kiszivárgott jelentések szerint az Al-Quaida fenyegetőzött már korábban, hogy ha megölik Bin Ladent, akkor egy ilyet robbantanak Európában (indoklás nincs, hogy miért ott, de mondjuk logikus, hogy ha már tényleg lenne ilyenjük, azt könnyebb Európába bevinni, mint Amerikába).


Hogy ennek volt-e bármi igazságtartalma, vagy csak egy üres fenyegetés volt a részükről, azt most úgy néz ki, hogy meglátjuk (szerintem az utóbbi).

2011. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
ez a bin laden ügy eléggé inog,sokan azt mondják hogy Tim Osman,egy beépített CIA ügynök volt laden,az egész terrorizmusos dolog uszítás az iszlám bomlasztására
2011. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Minek dobnának ide atomot?

Európa úgyis muszlim lesz nemsokára, akkor meg minek rombolnák le?

2011. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ,ha bombáznak akkor olyat dobnak ami gyorsan végez mindenkivel és nem kell szenvedni.Nem szeretném megélni amit nagyapáim és nagyanyáim.

Szerintem s kamu ez a bin laden dolog.Mindenesetre úgyis mi járunk rosszul.Én azt mondom ,hogy valami nagy országot megtámadnak a magyarok és akkor terroristák leszünk/lesz atom bombánk/vegyi fegyver/bármi amivel meg lehet félemlíteni az embereket.=> vihetik a vizet:S

2011. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én fogadok itt akármennyi pénzben bárkivel, hogy hirtelen fel fog majd tűnni egy másik terroristavezér, vagy egy fenyegetés az űrből.
2011. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A fenyegetés nem arról szólt, hogy "atombombát dobnak le" Európára. Kizárt, hogy lenne ilyenjük.

Hozzájuthattak viszont uránhoz, és csinálhattak egy kisebb bombát, amit "állítólag" eldugtak valahol Európában, amit felrobbantanak. Ezt nem tartom kizártnak.

2011. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elv az, hogy Európa is segíti az arabok ellenségét (ti: Izrael). Nem tartom kizártnak, hogy lesznek terrortámadások Európában (is), de atomtámadás szerintem nem valószinű. Persze az eleve nyitott kérdés, hogy valóban az Al-kaida volt a tényleges elkövetője-szervezője 2001. szeptember 11-nek...
2011. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg atombomba van elrejtve,akkor hol,melyik országban van rá a legnagyobb esély?
2011. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!