Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Atombombát rejtettek el...

Atombombát rejtettek el Európában. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
kamu
2011. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész ügy elég gyanús...
2011. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
kamu
2011. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Egy másik kérdéshez már leírtam mit gondolok, ezért most csak beollózom.


"Az atombomba nem egy korszerű fegyver, nem lehet vele sok mindent kezdeni, csak vagdalkozni. Ha meg bevetnék, körülbelül az egész Arab világból rántottát csinálna az Eu."


"Én már írtam ide, és látom valaki felvetette a kérdést: Hogyan csempészik be?


-Vagy sehogy, mert itt készül, vagy egyszerűen behozzák egy magángéppel és leteszik egy lezsírozott helyen. Ami érdekesebb: Szerintetek miért használnak atomot, ha egy vegyi vagy biológiai fegyver tízszer nagyobb pusztítást végez, és fele akkora sincs, ráadásul akár egy szobányi felszereléssel előállítható akárhol. Ezért mondom: nincs veszély, a megfélemlítés eszköze mindig is az atom volt, ha támadni akarnának(mernének) már rég megtették volna.

"

2011. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

wikileaks - jó újra látni ezt... !!!

Ki tudja, hogy mi az igaz belőle, egyébként is, biológiai, vagy vegyi fegyverrel többet érnek el...

2011. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lep meg.
2011. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok csináltak 140 darab bőröndbe épített atombombát a 80-as években.
2011. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hmm hát ki tudja 50-50% vagy igen vagy nem. Ezt majd akkor tudjuk meg ha Bin Ladent elfogják. Ha igen remélem jó messze fog tőlünk robbani mondjuk Angliában vagy Franciaországban, de Németország is jó célpont Bin Ladenéknek.
2011. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mivel ezt az egész terrorizmusos cuccot az amcsik meg a zsidók találták ki max ők robbanthatnának...

De ha esetleg Amerikában vagy Angliában vagy éppen Izraelben robbanna egy atom nem lepne meg, mert előbb-utóbb kivívják maguknak...

Mondjuk ha Izraelben robbanna akkor az arab világot is hazavágná, ja meg az amcsik is hazavágnák őket ha náluk robbantanának...

De ez az egész KAMU vagy max a "szövetségeseink" így akarják fent tartani a terrorizmus látszatát...

2011. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!