Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért dobnak le atombombát...

Miért dobnak le atombombát Európára mi köze van Bin Láden halálához?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 11:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem itt van a bomba Magyarországon, mert itt úgyis mindent a szőnyeg alá lehet söpörni, és csontvázak vannak a szekrényekben. Biztos ott a bomba a szőnyeg alatt, vagy a szekrényben.
2011. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én terrorista lennék, akkor ott robbantanám fel, ahonnan a legtöbb katona jött... ez meg Franciaország meg Németország.

De mondjuk Törökország is esélyes, mert ő is eléggé pattogott, és húzta bele a NATO-tagországokat a háborúba, mivel féltette a seggét.

2011. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

offtopic:


most olvastam hogy nem is bin laden van azon a képen amit bemutatott a média,állítólag egy régi manipulált kép,lesznek még itt érdekes dolgok,a CIA próbálja a nyomokat eltüntetni?

2011. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Most nem mindegy h tényleg Bin Laden halt meg vagy nem? Bin Laden csak egy ürügy volt a háborúhoz úgyis, most majd kereshetnek másik ürügyet!
2011. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem dobnak le atombombát, ez butaság, a bomba itt van európában elvileg, a wikileaks oldala szerint...



És azt mondta az alkaida, hogy ha elfogják vagy megölik ladent akkor felrobbantják az atombombát..

2011. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Mr.Super TNT ***** válasza:
Nem fura ez egy kicsit? Az időzítés ? Nem hiszek az összeesküvési elméletekben ,de kicsit fura ,hogy a feltételezett atombombáról kijött hír utána alig telt el idő és rögtön meghalt Bin Láden kicsit érdekes az időzítés ,nekem van pár elméletem ,de először titeket kérdezlek meg.
2011. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Eltelt 2 év és még mindig semmi :D hehe
2013. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Mr.Super TNT ***** válasza:
Már ledobták!
2013. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Mr.Super TNT ***** válasza:
Na jó mégsem dobták le!
2013. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!