Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs a Jobbik?! Vélemények...

Ha nincs a Jobbik?! Vélemények a lent leírtakról? (Érdemes elolvasni! )

Figyelt kérdés
" Ha nincs a Jobbik: -akkor az elcsatolt részeken élő honfitársainknak esélye sem lenne az állampolgárság megszerzésére, -a cigánybűnözés, mint fogalom soha nem került volna reflektorfénybe, -nem lenne Magyar Gárda, -a vidéki lakosságot továbbra is terrorizálnák az állam pénzén élősködő cigánybandák, -a korrupt politikusok kiárusítanák a még meglévő nemzeti vagyont, -a külföldi befektetők felvásárolnák a magyar földet, ezzel együtt az ország víz- és ásványkészletét, -nem derülne ki, hogy az energiaszolgáltatók irreálisan magas profittal megsarcolják a magyar népet, -nem kísérelnék meg az ország adósságának újratárgyalását, -nem foglalkozna senki azzal, hogy a bankok a követhetetlen hitelkonstrukcióikkal átverik az ügyfeleket, -a banki károsultakkal nem törődnének, rájuk a kilakoltatás várna, -a nemzetkárosító oktatás tovább folytatódna, -a parlamenti mutyi sosem derülne ki, -az adórendszer csak a multiknak kedvezne, a magyar kis- és középvállalkozásokkal senki sem törődne, -nem lenne az országnak egy 88 oldalas nemzetmentő programja, melyet már a Fidesz is sajátjának tekint! " /Barikád/
2010. ápr. 23. 19:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
64%
Tisztelt fiatal barátom lehet hogy ez a nevelés nem túl sikeres. De ezt szeretnék elérni, talán így most korrektebb a válasz és te is elfogadod. :)
2010. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
35%

Szívesen elfogadnám, ha érteném:).

Nem látom, vagyis nem értem, hogy az iskolai oktatásban milyen lépésekkel érik el azt ma, hogy a diákok ne akarjanak magyarnak lenni és a zsidókat sérthetetlennek tartsák.


Szerintem nem ez a céljuk, és nem is gondolja ezt se a tanár, se a diák se senki.

A zsidókat sem tartja senki sérthetetlennek.

Volt a holokauszt, szörnyű tragédia, több millió embert származás alapján öltek meg (vagy ha jobban tetszik így halálra dolgoztattak). Az ebben a szörnyű, hogy olyan dolog miatt kellett meghalni, amiről nem tehettek. A származásuk miatt. Ennyi, és itt a pont.

De ugyanígy szörnyű tragédia az újvidéki magyarok vagy a palesztinok lemészárlása. Azok a legszörnyűbb dolgok, amikor valakit azért ölnek meg, amiről nem tehet. A származása miatt.

Szerintem a mai fiatalok többsége ezt így gondolja.

Hogy ebből hol jön az, hogy a zsidók sérthetetlenek nem tudom.

De én elítélem a holokauszttagadást is! Tisztelem annyira az áldozatok emlékét, hogy nem kezdek el most a pontosan számokon vitatkozni. Hozzáteszem, hogy ezt nyilván a zsidók is generálják az állandó kártérítési pereikkel.


Ne legyünk magyarok?!

Szerintem 99%-ban nem szólnak meg azért senkit, ha nemzeti szintű (piros-fehér-zöld) zászlót hord, mezt visel vagy karkötője van. Bárki lehet ilyen módon magyar!

Az árpád-sáv pedig a lázadás jele, kifejezhetném én a magyarságomat a piros-fehér-zöld zászlóval, de az olyan snassz, az árpád-sávot sokan nem szeretik, és megszólják érte a viselőjét. Azért mert persze mondhatjuk hogy az egy ősi magyar jelkép, és akik ezt viselik, azok ezzel azonosulnak, nem pedig valami mással.

De nem gondolom, hogy a nyilasokkal azonosulnának, szerintem egyszerűen sokan ezt egyfajta lázadásnak tekintik a kormány, az MSZP, a Fidesz ellen.

Képzeld el milyen lenne, ha azt mondaná a Fidesz, hogy engem nem zavar, hordjatok nyugodtan árpád-sávos zászlót!


Szerintem alaposan megcsappanna rá a kereslet.

Ez nem a nyilas időket fejezi ki, hanem a rendszerrel szembeni elégedetlenséget és egyre inkább a Jobbikkal való szimpátiát.


Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de épp reklám van a hokimeccs közbe, és nincs mit csinálnom.

2010. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
87%

hál istennek van jobbik


igen sokaknak az utolsó reménye hogy lehet egy boldogabb szebb jövő


és nem hagyjuk magunkat lefasiztázni

harcolunk az igazunkért

"áldjon vagy verjen sors keze"

itt vagyunk rendíthetetlenül állunk emelt fővel

most már nem lehet minket félredobni

2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
87%

Adjon Isten!

Szebb Jövőt!

2010. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
44%
Jx
2010. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 bumbi02 ***** válasza:
36%
tök jó ez a kérdés.. leirta végülis a jobbik programját... csak nem értem a lényegét.. ha nem lenne a jobbik? nehogy azt mondd nekem h a jobbik a 15%ával már meg is oldotta ezeket a problémákat... a cigánybünözést pedig már ismertük a jobbik elött is.. magyar gárdából nem kérünk, a korrupcios ügyekre se vona gábor födetektiv mutatott rá, (elég fura h pont választás elött jöttek szinre ezek az ügyek?)
2010. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
50%

A jobbik megléte előtt is volt már népszavazás a határontúli magyarok állampolgárásgáról, amit a FIDESZ támogatott, az MSZP elutasított (szerintem van jópár jobbik szavazó, aki akkor NEM-el szavazott)


cigánybűnözés H. Nóra meggyilkolásakor már reflektorfénybe került


Olyat még sosem tapasztaltam, hogy a gárda bárkit megvédett volna a cigányoktól, a cigányok ugyanúgy terrorizálnak, mint azelőtt, de mostmár a szájuk is nagyobb lett, mondván, hogy őket terrorizálja egy bizonyos magyar gárda.


Korrput politikusok... Az egész államszervezet, és a bürokrácia korrupt, amíg egy parkolóőr, vagy egy rendőr elfogadja a kenőpénzt, addig semmi nem fog változni, és bizony a jobbikosok is elfogadják, és adnak kenőpénzt.


Külföldiek földvásárlásáról szóló törvényt a FIDESZ dolgozta ki, ha jól emlékszem, és az MSZP is támogatja, h ne vásárolhassanak külföldiek földet


Az energiaszolgáltatók irreális profitja ellen O.V. emelte fel először a szavát, ha jól emlékszem.


Az adósság újratárgyalása egyenlő az adósság növekedésével, mivel a meglévő összeg után kamatokat kell fizetni, és senki nem fog lemondani a profitjáról pusztán jótékonykodásból, ha pedig egy hitelezőnek nem, vagy nem eleget tudsz fizetni, azt hívják államcsődnek, olvass utána.


Bankok irreális hitelkonstrukciói, és a banki magatartás ellen a Bajnai kabinet készítette el a Banki etikai kódexet, illetve Karsai J. ment ki a provident elé, és emelte fel nyíltan a szavát az irreális kamatok ellen (aki MSZP-s)


Oktatáshoz remélem, hogy a jobbiknak semmi köze nem lesz, így érdemi beleszólása sem, tehát, ha történik javulás, az semmiképpen sem a jobbik, hanem a fidesz érdeme.


Parlamenti mutyikat a pártok dobják fel egymás ellen, mindig ki fog derülni, és mindenkiről, a jobbikról is, mert ilyen a politika.


Az adórendszer csak a multiknak kedvezne wtf... A multikra is ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint bárki másra, nem mondják, hogy szia multi, rád ezek a szabályok vonatkoznak, nálad az ÁFA csak fél% és SZJA-t nem is kell fizetned, sőt még eü járulékot sem, ez megint a jobbik néphülyítő blablája.


Kis és középvállalkozások helyzetének javításával a 98-2002 közti orbán-kormány érdemben foglalkozott, már jóval a jobbik létrejötte előtt.


Hazamentő program :D Inkább sci-fi renény, vagy valami idilli világ leírása, ahol mindenki gárdista, mindenki hülyíthető és befolyásolható, és mindenki vona gábor nevét skandálja, és, ha valami multi, akkor az már démon, ha valami Európai, akkor az más csak rossz lehet.


Ennyit erről a kérdésről, nem ártana nem hazugságokkal kampányolnia az "egyetlen tiszta pártnak".

2010. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
41%

ma 14:05


Ne viccelj már! Összeszeded a valóságos tényeket és még érvelsz is? Így sosem leszel igazmagyar hazaffy. Áruló!!

2010. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
76%

A Jobbik az utolsó reménysugár, amely beragyogja életünk. Én bízok benne, hogy mindenki ráébred arra, hogy csak a Jobbik politikájával léphetünk előre.

Szebb jövőt!

2010. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

ma 19:44


Akinek az életében egy párt a reménysugár, annak súlyos magánéleti (nem politikai) problémái lehetnek.

2010. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!