Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs a Jobbik?! Vélemények...

Ha nincs a Jobbik?! Vélemények a lent leírtakról? (Érdemes elolvasni! )

Figyelt kérdés
" Ha nincs a Jobbik: -akkor az elcsatolt részeken élő honfitársainknak esélye sem lenne az állampolgárság megszerzésére, -a cigánybűnözés, mint fogalom soha nem került volna reflektorfénybe, -nem lenne Magyar Gárda, -a vidéki lakosságot továbbra is terrorizálnák az állam pénzén élősködő cigánybandák, -a korrupt politikusok kiárusítanák a még meglévő nemzeti vagyont, -a külföldi befektetők felvásárolnák a magyar földet, ezzel együtt az ország víz- és ásványkészletét, -nem derülne ki, hogy az energiaszolgáltatók irreálisan magas profittal megsarcolják a magyar népet, -nem kísérelnék meg az ország adósságának újratárgyalását, -nem foglalkozna senki azzal, hogy a bankok a követhetetlen hitelkonstrukcióikkal átverik az ügyfeleket, -a banki károsultakkal nem törődnének, rájuk a kilakoltatás várna, -a nemzetkárosító oktatás tovább folytatódna, -a parlamenti mutyi sosem derülne ki, -az adórendszer csak a multiknak kedvezne, a magyar kis- és középvállalkozásokkal senki sem törődne, -nem lenne az országnak egy 88 oldalas nemzetmentő programja, melyet már a Fidesz is sajátjának tekint! " /Barikád/
2010. ápr. 23. 19:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
56%
Sőt csak hogy tudd, szóba sem került volna cigánybűnözés ha nincs a Jobbik. Tilos is volt róla beszélni. Egy Miskolci rendőrségi szóvivőt feljelentettek és elmarasztaltak mert egy újságnak adott nyilatkozatában cigánybűnözésről beszélt. Ma meg már ez a kifejezés teljesen természetes és végre ország világ látja kik is itt a bűnözők. És nem arról szólnak a lapok hogy a rohadt magyarok gyilkolják egymást.
2010. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
70%

Azt állítani, hogy ezek a kérdések nem merültek volna napirendre soha, az erős. De az hogy ennyire mellbevágóan őszintén, és szembesítve, hogy ma és nem évek múlva az korán sem biztos. És ami ezután jön az is hasonló lesz.

Hisz az elmúlt 20 évünkkel is szembe kell majd nézni, főleg meg kell magyarázni a miérteket. Ebben is kíméletlen lesz a Jobbik, és ez az ami kínos lesz a 20 éves pártoknak, sőt lehet pusztító.

2010. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit off:


"a nemzetkárosító oktatás tovább folytatódna"


Ez mire utal? Mi volt eddig és mi lesz?

2010. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%

Imádom amikor a Fidesz van hatalmon reakciót hallom.

És nem tudom hogy az értelem a kevés, vagy a megfigyelő képesség, esetleg a memória gyenge. A Fidesz ellenzékben volt 8 éven át, és az MSZP hibáin emelkedett 2/3 os magasságokba. És aki komolyan elhiszi hogy a Fidesznek em lesz „Felcsuti” beszéde, az nagyon naiv, hisz az MSZP t a Fidesz szembesítette a 8 évvel, a Fideszt meg a Jobbik fogja a 20al. Lehet a párhuzamokon rugózni!

2010. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

V.5.2. Tudatos magyar ifjakat!

Az elmúlt húsz év:

A magyar ifjúság súlyos erkölcsi-világnézeti válságba sodródott az ún. rendszerváltást követő húsz évben. Ez a folyamat

az utóbbi évek során mindinkább felgyorsult.

Az egymást követő kormányzatok szisztematikusan rombolták az ifjúság értékítéletét, és akadályozták egzisztenciális

és szellemi felemelkedését is.

A szebb jövő:

Az oktatáson és a nevelésen keresztül a fiatal generációk körében olyan életmódot és fogyasztási kultúrát kívánunk

népszerűsíteni, amely erősíti a társadalmi kohéziót, az értékes és az értéktelen közötti különbségtétel képességét, valamint a

magyar nemzetgazdaság alapvető érdekeire tekintettel van.

Erősítjük a magán-, a közösségi és társadalmi tulajdon sérthetetlenségét a hit- vagy erkölcstan-oktatásban. Ezt a korrupcióellenes

harc egyik legfontosabb eszközének tekintjük.

Az önkéntes munka intézményén keresztül növeljük a fiatalok közösségi és társadalmi felelősségérzetét és aktív állampolgári

részvételét.

Középpontba állítjuk a fiatalok egészségnevelését, és gátat szabunk a droghasználat terjedésének.

Jobbik-program

2010. ápr. 23. 19:56
 16/40 anonim ***** válasza:
59%
Tegyük még azt is hozzá, hogy mindezt a Jobbik PARLAMENTEN KÍVÜLRŐL ÉRTE EL!
2010. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
18%

Köszönöm! Ezt speciel én is olvastam, mert érdekelt ez a része.

Az önkéntes munka tényleg jó ötlet.


De én speciel nem vettem észre a sulimban, az osztálytársaim körében, hogy a fiatalság morális-egzisztenciális válságban van.

Azt sem tudom, hogy hogyan romboltál az én vagy más ifjúságbeliek értékítéletét?


Mert mittudom én régen is részegedtek a gyerekek (falun meg nagy divat volt régen is a pálinkázás), drog nem volt, de az a modern kor következménye.

Igen, talán a sok vandálkodást tudom idekötni. Az tényleg lehet ez.

2010. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
60%

Pontosan!


Szellemi, erkölcsi, fiziológiai, és gazdasági leépülés!


Szóval, általános.

2010. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
60%
Igen 73as. A Jobbik előbb kormányzott minthogy parlamentbe került volna. :)
2010. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 X. Maté ***** válasza:
22%
Igen a miskolci rendőrfőkapitány a JOBBIK szószólójaként mondta, hogy meg kell állítani a cigány bűnözést és, hogy igenis van. De nem kapott semmit, de tényleg meg akarták büntetni. Gondolom a borsodi cigány vajda is mint JOBBIK küldött mondta, nyilatkozta, hogy van cigány bűnözés és meg kell állítani, tenni kell ellene. (gondolod jútyúbon nézz utána a nyilatkozatainak)
2010. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!