Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs a Jobbik?! Vélemények...

Ha nincs a Jobbik?! Vélemények a lent leírtakról? (Érdemes elolvasni! )

Figyelt kérdés
" Ha nincs a Jobbik: -akkor az elcsatolt részeken élő honfitársainknak esélye sem lenne az állampolgárság megszerzésére, -a cigánybűnözés, mint fogalom soha nem került volna reflektorfénybe, -nem lenne Magyar Gárda, -a vidéki lakosságot továbbra is terrorizálnák az állam pénzén élősködő cigánybandák, -a korrupt politikusok kiárusítanák a még meglévő nemzeti vagyont, -a külföldi befektetők felvásárolnák a magyar földet, ezzel együtt az ország víz- és ásványkészletét, -nem derülne ki, hogy az energiaszolgáltatók irreálisan magas profittal megsarcolják a magyar népet, -nem kísérelnék meg az ország adósságának újratárgyalását, -nem foglalkozna senki azzal, hogy a bankok a követhetetlen hitelkonstrukcióikkal átverik az ügyfeleket, -a banki károsultakkal nem törődnének, rájuk a kilakoltatás várna, -a nemzetkárosító oktatás tovább folytatódna, -a parlamenti mutyi sosem derülne ki, -az adórendszer csak a multiknak kedvezne, a magyar kis- és középvállalkozásokkal senki sem törődne, -nem lenne az országnak egy 88 oldalas nemzetmentő programja, melyet már a Fidesz is sajátjának tekint! " /Barikád/
2010. ápr. 23. 19:34
1 2 3 4
 21/40 X. Maté ***** válasza:
24%

20:07

A randalírozásból kiveszik a szerepüket sok JOBBIK fiatal támogató... (személyes tapasztalat bocsi, ha fáj)

2010. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
36%

Hehehe, azt hiszem, ez a fanatizmus csúcsa, ezt már nem lehet tovább fokozni :)))))


Előre látható, mi lesz itt a Fidesz-kormány alatt: bármi jó történik az országban, az automatikusan a kis ellenzéki Jobbiknak lesz az érdeme. A Fidesz nyilván csak a kormányzása hibáiért lesz felelős. Ha valamit jól csinál, az a Jobbik érdeme lesz.


Mondjuk aki elmúlt 12 éves, arra ez a propaganda csak korlátozottan fog hatni.

2010. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

És ott vannak a "közellenségnek" számító gárdisták.

Akik a megáradt Hernád folyónál ott voltak hogy segítsenek a helyieknek.

Akik segítettek a Borsod megyei viharkároknál.

Akik véradás akcióikkal támogatták a kórházakat, és így beteg hozzátartozóinkat.

És akik megfékezték a cigánybűnözést néhány faluban!

Tiszteletet érdemelnek.


Szebb jövőt!

2010. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg néhány beteg elme alaposan lepontozta azokat, akik láthatóan jobbikosok.
2010. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
73%

20:07:-es vagyok.

Miért pontoztak le ennyire? 31%-ra.

2010. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
63%

"De én speciel nem vettem észre a sulimban, az osztálytársaim körében, hogy a fiatalság morális-egzisztenciális válságban van.

Azt sem tudom, hogy hogyan romboltál az én vagy más ifjúságbeliek értékítéletét? "


Persze hogy nem veszed észre mert át vagytok nevelve. Ezt hívják agymosásnak. Belétek már a fogyasztói társadalmat nevelték és hogy ne legyünk magyarok a zsidó pedig sérthetetlen a multi pedig istenkirály mert ő hoz nekünk kánaánt.

2010. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
73%

Miskolci főkapitány szóbeli elmarasztalásban részesült. Nem azt írtam hogy kapott valamit, hanem hogy elmarasztalták!

Vagy ha hazudok egy újságcikk nyomán teszem..

2010. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
64%

"A randalírozásból kiveszik a szerepüket sok JOBBIK fiatal támogató... "



Ezt most úgy írod mintha a fidesz és nem támogatókról hanem tagokról van szó aki pl parlamenti képviselő, nem tenné. Vagy nőket falhozvágni, székházakat lehugyozni nem randalírozás csak ha nem fideszes csinálja?

2010. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
44%

Ok, ha így gondolod.

Akkor mond el nekem, hogy hogy van belénk nevelve az, hogy ne legyünk magyarok és a zsidók sérthetetlenek?

(Valószínűleg rosszul, mert a fiatalok körében nagyon népszerű a Jobbik.)

De, engem pontosan az érdekelne, hogy a fiatalok viselkedésében miben nyilvánul meg az, hogy az van beléjük nevelve, hogy ne legyünk magyarok és hogy a zsidók sérthetetlenek?

2010. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy igaznak érzem ezt az MSZP támogatóira is hiszen legnagyobb randalírozók az antifasiszták. Közülük pedig nagyon sok az MSZP szavazó, támogató esetleg még tag is..
2010. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!