Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez valami gyönyörű, egyetértet...

Ez valami gyönyörű, egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

[link]


Várt reakciók

- provokáció, jelentem a moderátornak!

- más is csinálja

- ez a legnagyobb baj?

- mellébeszélés


2010. ápr. 23. 12:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Na de mi az hogy "beárulta"??? Ha én 190cm szőke kék szemű lennék és valaki "beárulna", akkor csak annyit kellene mondanom hogy "kérem én cigány vagyok"...

Hiszen az cigány aki annak vallja magát, neem?

Tehát hogyan lehet "jogilag" lebukni?

2010. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

ha te közben zsidónak vallod magad, gondolom erről vannak akár bizonyítékok is akkor az "terhelő".


de a leginkább az a terhelő, hogy az lmp-s csávó gyorsan lemondott és eltűnt, ez beismerő vallomás.


a jobbikos lánya igen ahogy te mondod, megteheti azt, hogy ezek után is cigánynak vallja magát. de nem fogja szerintem. illetve bár hivatalosan nem tárolhatna adatokat az emberek etnikumáról, de kideríteni ki lehet NEM HIVATALOSAN. pl megkérdem az anyádtól és apádtól, hogy cigány e. és ha mind2 nemmel válaszol, akkor az én szememben nem vagy cigány. ha a jobbik párt is így jár el, akkor az ő szemükben nem lesz cigány és kirakják cserébe. az már mind1, h törvényesen ő cigány továbbra is ha annak vallja magát, szerintem. (igen itt már szerintem, mert biztosat én sem tudok erre)

2010. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

tehát ha nem vallod be, akkor jogilag nem buksz le. de erkölcsileg igen, azaz rontod vele a pártod színvonalát.


ez itt véletlenül sem a jogi részéről szól most, ez is csak kampány.


a törvény természetesen baromság, hibás ebben a témában, kijátszható.

2010. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!