Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez valami gyönyörű, egyetértet...

Ez valami gyönyörű, egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

[link]


Várt reakciók

- provokáció, jelentem a moderátornak!

- más is csinálja

- ez a legnagyobb baj?

- mellébeszélés


2010. ápr. 23. 12:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát ez nem teljesen így van. Feltétel még hogy egy életközösségben is élsz cigánnyal (vagy aki annak vallja magát) és a felmenőid között is kell lenni cigánynak.
2010. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyébként van egy ismerősöm, aki úgy ment ki Franciaországba ösztöndíjjal tanulni, hogy cigánynak vallotta magát (persze nem az). És bizony hogy a vajdához is el kellett mennie valami papírokat "intézni". Tehát ez egy baromság hogy csak azt mondom, hogy cigány vagyok és ennyi elég is...
2010. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
de gáz!! LOOOOLLL!!!!
2010. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
igazold már valami forrással, hogy neked van igazad. idáig csak te állítod ezt a valótlanságot. a hülye is tudja, hogy nem úgy megy ahogy te szeretnéd.
2010. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen kérdező, provokatív vagy. Nem azért mert ilyet mersz állítani, hanem mert provokálási szándékkal, provokatív hangnemben fogalmaztad meg a kérdést.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem nem gyönyörű, de a tagságát felfüggesztik, az ügyet kivizsgálják és ha úgy ítélik meg, páros lábbal rúgják ki. Ez azért szép nem? Elég elb@szott egy értékrended lehet, ha szerinted ez gyönyörű.

2010. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék semmi. Nem akarok meggyőzni senkit. Én csak leírtam a véleményemet, meg hogy szerintem hogy van ez a cigányosdi.
2010. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja és nem mondtam, hogy igazam van!
2010. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
itt viszont most nem véleményről beszélünk, hanem a tényekről.
2010. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De akkor hogyan derül ki valakiről hogy nem roma és így jogosulatlanul kap pénzt?
2010. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

az lmp-s emberke állítólag zsidó, mármint bevallottan is, és ezt tették szóvá a kurucék.


most igazából ugyanez volt ugyebár, csak nem a kuruc, hanem egy másik oldalújság buktatott.



tehát a lényeg az, hogy valaki aki tudja, hogy az illető nem cigány, az "beárulta" teszem hozzá, hogy jogosan. de ettől még szemétségnek tartom az egészet, hogy származás alapján diszkriminálnak, de ettől még az is szemét dolog, hogy valaki jogosulatlanul veszi igénybe, főleg ha az illető nem vérszegény, mint az lmp-s emberke, illetve feltételezem, h a jobbikos lánya sem olyan überszegény.

2010. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!