Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az MSZP-re szavaztak...

Akik az MSZP-re szavaztak miért tették? Mi olyat tudott, vagy tudna adni az a párt ami miatt rá szavaztak?

Figyelt kérdés
Az hogy valamire "KELL" szavazni meg nem indok. Ha nem akarok nem megyek el és nem fogok csak azért egy ilyen pártra szavazni mert nincs más alternatíva. Akkor inkább otthon maradok. Szóval Ti akik MSZP-re szavaztatok mit kaptatok az elmúlt 8 évben hogy még 4 évig azt akartátok volna???
2010. ápr. 23. 12:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%
Mert ők élvezik ha másnak is rossz:)))Ezt már három választáson be is bizonyították:(De most végre kuss a nevük!Szégyen párt, szégyen táborral!!!!
2010. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ott az öszödi beszéd, mindent bevallottak, csak elvileg nekünk nem szabadott volna hallanunk....ha ez nem érv akkor semmise az :)
2010. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel miért szavaztak a Fidesz üres ígéreteire és az elborult jobbikra?
2010. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

4-23, 12:26


Az biztos sokat segített az országon, hogy a fidesz kivonult, ahelyett, hogy dolgozott volna! Jól mondta Viktor az őszödi beszéd után: "csak hátra kell dőlni és kivárni a végét" - 2006 óta csak ül a seggén és nem csinál semmit!


Ja, bocs: látványosan kivonul, hogy jobb legyen a színházi dramaturgia! Kár, hogy nem színésznek ment, jól megállná a helyét a kis Pinoccio :D

2010. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Az ország romokba hever!

A legfrisebb hirek szerint -össze omlott- az Orbán villa,

és beomlottak,az Orbán bányák.

2010. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
51%
Jellemző a szocikra,hogy elrontanak valamit,aztán másokra mutogatnak.
2010. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerűen képtelen vagyok megérteni az olyan embereket akiket 4 évvel ezelőtt csúnyán átvertek aztán nyíltan pofán is röhögtek és ezek után képesek még mindig az MSZP-re szavazni. Talán mazochisták vagytok? Akkor próbáljatok meg valami olyan szórakozást találni amivel csak magatoknak tudtok ártani, NE 10 millió ember életével játszatok már legyetek szívesek!! Az a rengeteg szándékosan (-nyereségvágyból-) megnyomorított ember nem jelent nektek semmit?

Egyelőre ennyi. Szeretném ha majd reagálna valaki...

2010. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Mindenki szid mindenkit az MSZP a Fideszt meg a Jobbikot és vica-verza...

De a kérdés második felére érdemben se ki nem válaszolt. Mit kaptatok az MSZP-től amiért úgy érzitek megint az kell?

És mint mondtam olyan nincs h a két rossz közül a kisebbik rosszat választod nem kötelező szavazni... Legalább egy épkézláb érvet szeretnék hallani ami úgy kezdődik:

Azért szavaztam az MSZP-re mert amikor ők voltak 8 évig hatalmon akkor azért volt jó nekem mert..........

ide írna nekem valaki legalább 4 különböző dolgot? Oké h megy a jobb oldal vs. baloldal de igazából nem erre irányult a kérdés. Az egyik A-t mond a másik meg B-t ebből úgysem lesz semmi..

2010. ápr. 26. 17:28
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Mint korábban írtam, számokkal alátámasztva szeretek indulatok nélkül "beszélgetni".

"Romokban az ország": Frissen közzétett statisztikai adatok szerint 3%-al növekedett a keresetek reálértéke.

Én azt tudom hozzátenni, kezdve akár a Fidesz első kormányzásától nem éltem sem jobban, sem rosszabbul.

OV és stábja az MSZP és tevékenységének értékelése során az elmúlt 2 évben egyetlen egyszer sem "vette észre", hogy bizony világválság van. Elbocsátások nyugat Európában, Görögország meg belerokkant..

Magyarország a nyilván nekünk nem tetsző gazdasági intézkedések miatt, de talpon van. Külföldi elemzők szerint Magyarország jól reagált. És még ezt is kifogásolja OV, mondván megvesztegetik, itthonról írányítják, manipulálják ezeket az elemzőket.

Még egy: én azért fizetem az országgyűlési képviselőt /veled együtt természetesen/, hogy ott legyen és dolgozzon, ehelyett Ő elmegy kávézni, mert durcás.

Remélem, mit Te is, OV beváltja összes igéretét, és jó lesz Neked is, nekem is.

2010. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm szépen a kultúrált hangvételű értelmes választ:)
2010. ápr. 26. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!