Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az MSZP-re szavaztak...

Akik az MSZP-re szavaztak miért tették? Mi olyat tudott, vagy tudna adni az a párt ami miatt rá szavaztak?

Figyelt kérdés
Az hogy valamire "KELL" szavazni meg nem indok. Ha nem akarok nem megyek el és nem fogok csak azért egy ilyen pártra szavazni mert nincs más alternatíva. Akkor inkább otthon maradok. Szóval Ti akik MSZP-re szavaztatok mit kaptatok az elmúlt 8 évben hogy még 4 évig azt akartátok volna???
2010. ápr. 23. 12:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%

Mert nekem meggyőződésem volt h.nem kizárólagosan az ő hibájuk h.ide jutott az ország.

Sokat tettek ők is érte,de semelyik másik párttal nem szimpatizáltam,akiket becsületesebbnek tartanék,ezért őket választottam.


+1 érv:

ahol én lakom ott elégedett voltam az MSZP-s tevékenységgel.

ennyi.

válaszoltam a kérdésre de a(z) esetleges támadásokra nem fogok.

2010. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%

a legtöbben nem az mszp-re, hanem a fidesz ellen szavaztak.

apám most átért a jobbikra, de a 2. fordulóban mszpre fog szavazni. igazából ezt most meg is értem. Ha az én körzetemben is lenne 2. forduló és az mszp-s jelölt mérföldekkel a jobbik előtt lenne és a fideszes mögött loholna közel, akkor én is rászavaznék.


Nem oszt nem szoroz az semmit rosszabbra, hogy lesz pár mszps képviselő is plusszba. inkább mint az, hogy mindegyik fideszes legyen és 2/3-ot szerezzenek.


ezt sajnos amúgy sokan nem látják be.



az első fordulóban, mint mondtam azok szavaztak mszp-re akik fidesz ellen szavaztak, illetve a kommunista időket kedvelő emberkék.

2010. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Igazi magyarázat nem létezik!Romokban hever az ország,és ezt az MSZP-nek "köszönhetjük". :(
2010. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Hogy miért?Sokan megélnek abból,hogy mszp-sek még mindig.Gondolod veszni hagynák ezt?
2010. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Mert választanom kellett két rossz között..

Rohadt sok pénzébe került az országnak, nekem, Neked ami tüntetést szervezett, ami népszavazást kezdeményezett, ahogy nemzetközi porondra/ !! / vitte az ország belügyeit, ócsárolta a kormányon lévőt.

Minden lehetséges helyen belekötött az intézkedésekbe, sok azért megvalósult pl. vasút megszüntetés. Visszavonok mindent, ha visszaállítja arra az állapotra, ami volt! Megteszi? Kiváncsian várom.. Minden gazdasági válság ellenére kijelentései azt sugallták, hogy mi, ez kis /de büszke/ ország/, tudnánk ezzel szembemenni.. 1millió munkahelyet ígér akkor, akkor, amikor egész Európában mindenütt elbocsátások vannak. Te hiszed ezt? Ő lenne a Messiás?

Meg még sok minden kerülne ebbe a kategóriába.

Még egy: aki kormányon volt, finoman fogalmazok, "kivette már a részét", jön az új, újult erővel fogja ugyanazt tenni, új emberek kerülnek "helyzetbe", nem lesznek szerények..

Én így látom...

2010. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

"Romokban hever az ország,és ezt az MSZP-nek "köszönhetjük"


Miért állítasz hazugságot? Az MSZP csinálta a gazdasági világválságot is mi?

2010. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%

"1millió munkahelyet ígér akkor, akkor, amikor egész Európában mindenütt elbocsátások vannak"


Azt persze nem tudja hogy hol van piac ami felveszi az árut.Elvesztettük még a régi piacokat is de ő termel, hova?

2010. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen "két rossz közül kellett választani hülyeség....ha egy üzletben egy termékből két fajta van, de szerintem mindkettő meglehetősen gagyi sz*r, és nem tudná

m érdemben használni, akkor nem veszem meg az egyiket, csak hogy legyen valami, hanem vagy egy másik üzletbe megyek, vagy nem veszek semmit.Tehát aki szerint az MSZP is, és a FIDESZ is rossz, akkor az miért nem szavazott máshova, vagy miért nem maradt egyszerűen otthon?!


Egyébként azt is megértem, ha valaki az MSZP-vel szimpatizál, de jelenleg azt gondolom, h az MSZP maga annyira meggyengült, és rendezetlen a párton belűl is, h képtelenség lett vna, h valami jó jöjjön ki belőle, ha ők nyernek.Egyébként a kampányuk is meglehetősen gyenge volt, szerintem valahol tudták, h ezt a választást így, most képtelenség megnyerniük....

2010. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%

1, A Jobbikosok mindennek csak a rossz oldalát látják mint az MSZP nek , ha a dolgok mögé nézel nem az .

2, Itt jó munkát végeztek a helyi képviselö , polgármester , a kormányzásuk alatt sokat javult náunk a helyzet. Igen még a cigány kérdés is.

3, Lehet hogy az ö kezük is bennvan , de ne feledkezzünk meg az ellenzékröl (Fidesz) akik melett nem lehetett reforomkat megszavazni , akik a sárgáföldig lehordák Gyurcsányt , akik azzal kapmányoltak még nem választási kampányként .

4, Tudtak szerezni egy olyan embert(Bajnai ) aki helyesirányba eltudta INDITANI a dolgok menetét. Ez most megszakad mert Orbán már csak azért sem folytatja majd ezt .

5, A Jobbik programjával és eszméjvel nem szimpatinázok , számomra az már nem demokrácia (A FIDESZ egyedüli teljhatalma se az )

6. Ehhez kapcsolodoan azért az MSZP mert ők is megtahették volna 1994 ben azt amire most a FIDESZ készül de ök tudták hogy ennek nem biztos hogy jó vége lesz és, hogy ez már megint egypártrenszer szinte amit ők müveltek azelött évtizedekig .

7, Ugy gondolom nem ők fosztották ki az országot (nem mondom hogy nem loptak semmit , de melyik parlamenti párt nem lopott még ?) . Szerintem ezt a MDF okozta még 1990-1994 között . Ott ment tönkre az ország .

2010. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

13:27-nek..

A két rossz közül azért választottam mégis /üzletben két rossz áru hasonlatod ellenére/, mert azt aztán piszokul nem szeretném, hogy meglegyen a 2/3-os többség, azt nyom le a torkunkon amit akar, úgy változtathatja meg a választási törvényeket, hogy aztán leváltani se tudod, ha nem tetszik... Akkor meg tudja tenni, és ha tudja, teszi is..

2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!