Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal, hogy ha elmegyek...

Azzal, hogy ha elmegyek okt.2. -án szavazni, akkor valamilyen szinten áldásomat a Fideszes korrupcióra?

Figyelt kérdés

Egyrészt aláírta Orbán a betelepítési kvótát, így értelmetlen.


Másrészt ami szerintem sokkal durvább, hogy már majdnem 2 éve húzzák ezt a migráns témát, hogy eltereljék a korrupcióról és nagyobb problémákról a figyelmet. Én egy évvel ezelőtt, amikor már akkor is lerágott csont volt a bevándorlási téma, akkor nem tudtam elhinni, amit mondtak, hogy kiszivárgott, hogy még 2016 is a migránsokról fog szólni, 2017-ben fognak csak visszavenni a témából és apró pénzt osztogatni a proliknak, hogy előkészítsék a '18-as választásokat. Nem tudtam elhinni, de tényleg így lett, képesek voltak még 1 évig húzni azt a témát, ami már akkor is teljesen lerágott csont volt, csak azért, hogy ők közben lophassanak, miközben mi azon zsörtölődünk, hogy be akarnak ide telepíteni 1300 embert. Fúú.


Én is utálom a migránsokat, szerintem se kell belőlük egy darab se, de úgy érzem, ha elmegyek a népszavazásra, akkor valójában a Fidesz korrupciójával "értek egyet". Van benne igazság?


2016. szept. 16. 19:25
1 2
 11/15 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ha nem megy el senki, akkor az EU azt fogja gondolni, hogy a magyaroknak ez teljesen mindegy, nem érdekel senkit, és ide bárkit be lehet telepíteni."


Az EU-ban (aminek mi is része vagyunk) nem 8 éves gyerekek vannak. Pontosan tudják, hogy aki nem akar a jelen rendszernek asszisztálni, az vagy nem megy el, vagy érvénytelen szavazatot ad le.

2016. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ezzel áldásodat adod a Fidesz tevékenységére. Hiszen semmi más "tétje" nincsen, mint hogy megmérje mennyire sikerült a propaganda. Mennyire sikerült ezzel lekötni az embereket. Ha ki akarod mutatni, hogy szerinted ez a téma felesleges cirkusz helyett tárgyilagos szakmai vitát igényel, közben pedig jobban tennék ha mással is foglalkoznának, akkor szavazz érvénytelenül.
2016. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Maradj otthon, hagy örüljön az ellenzék, hogy te nem a rabló Fideszt támogatod, hanem a lopunk csalunk hazudunk reggel délben meg este ellenzéket ;D
2016. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

tegnap 21:18


Ekkora kamugép párbeszédet, ne haragudj :DDDDDDDDDD

2016. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már miért hazudnék? Nem 8 éves gyerekek ülnek az EU-ban, az igaz, csak azt akartam demonstrálni, hogy aki ilyenekkel érvel, annak a szellemi színvonala nem éri el egy 8 éves gyerekét.
2016. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!