Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal, hogy ha elmegyek...

Azzal, hogy ha elmegyek okt.2. -án szavazni, akkor valamilyen szinten áldásomat a Fideszes korrupcióra?

Figyelt kérdés

Egyrészt aláírta Orbán a betelepítési kvótát, így értelmetlen.


Másrészt ami szerintem sokkal durvább, hogy már majdnem 2 éve húzzák ezt a migráns témát, hogy eltereljék a korrupcióról és nagyobb problémákról a figyelmet. Én egy évvel ezelőtt, amikor már akkor is lerágott csont volt a bevándorlási téma, akkor nem tudtam elhinni, amit mondtak, hogy kiszivárgott, hogy még 2016 is a migránsokról fog szólni, 2017-ben fognak csak visszavenni a témából és apró pénzt osztogatni a proliknak, hogy előkészítsék a '18-as választásokat. Nem tudtam elhinni, de tényleg így lett, képesek voltak még 1 évig húzni azt a témát, ami már akkor is teljesen lerágott csont volt, csak azért, hogy ők közben lophassanak, miközben mi azon zsörtölődünk, hogy be akarnak ide telepíteni 1300 embert. Fúú.


Én is utálom a migránsokat, szerintem se kell belőlük egy darab se, de úgy érzem, ha elmegyek a népszavazásra, akkor valójában a Fidesz korrupciójával "értek egyet". Van benne igazság?


2016. szept. 16. 19:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
áldásomat adom*
2016. szept. 16. 19:25
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

"Egyrészt aláírta Orbán a betelepítési kvótát, így értelmetlen"


Erről valaki adjon már valamilyen hiteles forrást mert napok óta ezt írja mindenki Gyk-n.


Légyszi ne "mindenkitudjamifolyikitt.blog.hu.te.ck.eu" szintű oldalakról.

2016. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Minden hírportál megírta tavaly szeptemberi hír. Aláírták, majd ezt követően a visegrádi országok támadják. Google találatok közül meg válaszd ki a neked "hiteleset".
2016. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem mész el, akkor meg elvisz a TEK. Melyik a jobb?
2016. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Akkor adod áldásod a Fideszre ha 2018-ban rájuk szavazol.
2016. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Majd 2018 - ban mehetsz. Ez másról szól, csak sok a birka. Túl van magyarázva, pedig ez közös érdek. Én sem vagyok Orbán fan, mégis ott leszek.
2016. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
16%
nem 1300 embert akarnak betelepíteni. mármint annyit biztos, de a népszavazás a jövőbeli betelepítésekről szól. nem a korrupcióról. nem a fideszről. csak és kizárólag a kérdésben feltett dologról.
2016. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem,nem,az viszont más kérdés,hogy hogyan fog kommunikálni a Fidesz egy érvényes,sikeres népszavazást. Alighanem úgy,hogy "velük az ország".
2016. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Ja,de az ő értelmezésükben,esetleg nem csak a "migráns-ügy" kapcsán.
2016. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

Én elméletileg egyetértek veled. Én sem akartam elmenni szavazni. Nem látom értelmét, az EU nem kérdezte a magyar nép véleményét, eldöntötték, pont. Nem befolyásol semmit.


A falu tele van ezekkel a kampányplakátokkal, és a 8 éves gyerekem megkérdezte, hogy mi ez. Elmondtam neki.

-Anyu, és te mire fogsz szavazni?

-Nem megyek el, nincs értelme.

-És az EU tud erről a népszavazásról?

-Persze.

-Ha nem megy el senki, akkor az EU azt fogja gondolni, hogy a magyaroknak ez teljesen mindegy, nem érdekel senkit, és ide bárkit be lehet telepíteni.

Hát, eltátottam a számat!

Elmondtam egy kollégámnak, csak legyintett: biztos látta a tévében, vagy olvasta valahol, vagy valahol hallotta.

1. Nálunk nincs tévé,szóval ez kizárt.

2. Nem hinném, hogy általános iskola második osztályában a gyerekek a migráns témáról beszélgetnek szünetben.

3. A gyerek nem olvas HVG-t.

Szóval engem a 8 évesem meggyőzött, el fogok menni szavazni.

2016. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!