Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Főként melyik társadalmi...

Főként melyik társadalmi csoport szavaz a Jobbikra?

Figyelt kérdés
szegény/gazdad tanult/tanulatlan falusi/városi idős/fiatal vagy ilyenek...
2010. ápr. 22. 12:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24%

19:53

Kikérem magamnak! Egyetemista vagyok és nem a Jobbikra szavaztam! Alig ismerek az egyetemen jobbikost!

2010. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Fiatal munkanélküli egyetemisták akkik ráérnek politizálni, csalodott munkanélküli diplomások, csalodott nyugdíjasok akik a 13. havi nyugdijért sirnak, és rengeteg rasszista tini.
2010. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
szánalmas látni ahogy ennyi ember gyűlölködik ránk csak azért mert más a véleményünk.
2010. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 BlackSword ***** válasza:
37%

tegnap 19:53!

Érdekes, én egyetemista vagyok, és meg sem fordult a fejembe, hogy jobbikos képviselőre/listára szavazzak... És az ismeretségi körömben is elvétve akadhatnak esetleg... Nem vagyok globalizációellenes, nagytőkeellenes... Bár az is biztos, mivel műszakin (építésznek) tanulok, hogy a "nyelv" amit nekünk tanítanak azt a világon mindenhol megérti egy kollegám, hiszen a tervrajz majdnem az egész Földön majdnem egységes... Csak jól kell elkészíteni... és meg tudják csinálni bárhol...

2010. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

van munkám jól keresek, és jobbikos vagyok.


de most tényleg ezeket a köröket kell lefutnunk, hogy beírja mindenki, hogy ő milyen és jobbikos nem jobbikos és abból leáltalánosítunk 800.000 emberre? ha ezt teszitek, akkor nem lehettek től okosak.

2010. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Egyébként nekem is az a tapasztalatom, hogy főleg a fiatalok szavaznak a Jobbikra, és főleg a hülyébbek :S Legalábbis az én környezetemben így van, azért is tettem fel a kérdést, hogy ez valami általános dolog, vagy csak itt van így..."

Ez butaság. Kitűnő tanuló vagyok, az orvosira adtam be a jelentkezésemet (gyermekorvos szeretnék lenni), és még csak rasszista sem vagyok (igaz, este egyedül nem merek kimenni az utcára, de ez sajnos tapasztalat miatt van, nem előítéletből). A környezetemben sok jobbikos van, szinte minden társadalmi csoportból (egyetemistától, az idősebbekig). Viszont az is tény, hogy vidéken volt a legerősebb a Jobbik, hiszen a vidékre fektették rá a hangsúlyt. Nem szeretem amikor pár hülye, rasszista miatt általánosítanak minket, mert a legtöbb jobbikos teljesen normális ember, aki már egyik parlamenti pártba sem bízik, az LMP liberalizmusával pedig nem ért egyet.

2010. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
A primitiv.
2010. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!