Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várod a jólétet és a fellendül...

Várod a jólétet és a fellendülést, illetve a biztonságot amit a Fidesz biztosít?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem elég az ha a közbiztonságot helyre teszik az anyagiakat én megteremtem magamnak.

Sok sikert a munkájukhoz.

Egy jobbik szavazó.

2010. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
várni várom, csak nem biztos, hogy bekövetkezik.
2010. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

ha rajtuk múlna és tőlük várnám, akkor a életben nem érnék el soha semmit.


én a pártomtól az alapokat várom el ,hogy megteremtse, pl közbiztonság, hogy ne azon kelljen agyalnom, hogy mikor foszt ki egy cigány, vagy, hogy rendes adózást vezessen be, ahol n is tudok adózni és ne azon kínlódjak, hogy sose lesz nyugdíjam, vagy mikor száll rám az APEH mert feketén kapom a pénzem.


de ezek közül és a többi amit meg se említettem ,egyiket se várom a fidesztől.

2010. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Nekem elég az ha a közbiztonságot helyre teszik az anyagiakat én megteremtem magamnak.

Sok sikert a munkájukhoz.

Egy jobbik szavazó.


Kérdésem a következő! Ez adózott vagy adózatlan amit megteremtesz?

2010. ápr. 22. 12:40
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Hol is van az az adócsökkentés, amit már 2006 óta folyamatosan ígérnek? Pont most nem lehet megvalósítani, mi? Vérzik a szívem, szegény FIDESZ, ők csak jót akarnak mindenkinek, de ugye a komonyisták miatt nem lehet. Brühühü...
2010. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Várom. Viszont ésszel él az ember, és tudom, hogy nem kétnapos dolog lesz elintézni ezeket.
2010. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom,hogy szarból várat építsenek,de legalább nem azért morgok,hogy 8 évig az MSZP csak lopott,csalt,sikkasztott.

Az anyagi helyzetet magam teremtem meg,és nem a kormánytól várom el..

Egyébként sokan már most szidják a Fideszt pedig még el sem kezdtek dolgozni..Azt miért felejtik el,hogy az MSZP mit csinált éveken át? Azért az valljuk be,hogy az ország ahogy most áll az nekik köszönhető..

2010. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Csodát nem várok. Viszont azt hiszem, éppen itt van az ideje annak, hogy az országban ismét bizonyos értékrend szerint működjenek a dolgok. Az utóbbi években természetessé vált a korrupció, a munka nélküli meggazdagodás, és sajnos az is, hogy némelyeknek természetes életformájuk része, hogy másoktól lopnak, másokat terrorizálnak. Szinte mindenütt káosz, és fejetlenség uralkodik. A gyerekek egy része lassan megfékezhetetlen, mocskos szájú kis gazemberré válik, ás sajnos a felnőttek között is sok az antiszociális viselkedésű ember... Ha valaki azt a szót mondja, hogy "becsület", vagy "tisztesség", arra furcsán néznek, mondhatni hülyének, maradinak tartják...


Olyanná kezdett válni ez a világ, ahol nem jó sem gyereknek, sem tisztességgel dolgozó felnőttnek lenni. Olyanná vált ez az ország, ahol az jut előbbre, aki hazudik, lop, átgázol másokon, magyarul aki tisztességtelen.


Én nem várok mást a Fidesztől, minthogy ez ellen tegyen. Tegyen meg mindent azért, hogy ismét legyen értelme tisztességesnek lenni, és büntesse meg azokat, akik becstelenek, vagy mások kárán gazdagodnak. Ne gátolják többé azt, aki a saját erejéből szeretne előbbre jutni, és támogassák, ne pedig büntessék azt, aki családot tart el, gyerekeket nevel.

2010. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kormánytól csak annyit várok, hogy betartsa és betartassa a törvényeket.
2010. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én az első két helyen az elszámoltatást, és a bűnmegelőzést várom.
2010. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!