Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rakamaz neve is elhíresül?

Rakamaz neve is elhíresül?

Figyelt kérdés
Balatonöszöd Gyurcsány hazugság beszédétől visszhangzott három évig, Rakamaz Orbán hazugság igéreteitől meddig fog.
2010. ápr. 22. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
20 évig,amíg hatalmon lesz.
2010. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

A Fidesznek vége!

Még meg sem ragadta a kormányt, már is dőlnek ki a hazugságok. Már az is hazugság mikor azt állítják nem tudják mi a helyzet, aki meg ezt elhiszi az csont ostoba.

Ígértek fűt fát bokrot, aztán majdnem Bokros lesz belőle. Igaz ezt Orbán csomagnak fogjuk nevezni. Mit várhatunk az olyan emberektől akikben az őszinteség szikrája nincs meg?

2010. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én erről nem is hallottam, valaki lenne olyan kedves linkelni nekem infokat?

Nekem amúgy Rakamazról a Hegyalja Fesztivál jut csak eszembe :)

2010. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orbán Rakamazon arról beszélt, hogy erős rendőrség kell, mert kell a közbiztonság. Ez bűn, ez lenne hazugság? Ja és még arról is beszélt, hogy lesz adócsökkentés még az idén. Jó lenne, de ezt az országot szétrabolta, szétLOPTA az MSZP és baráti köre, úgyhogy ebben azért nem hiszek. De ettől még nem lettek kisebbek a szememben.
2010. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen . Mindenhol ott van :D
2014. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nem xddd
2020. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!