Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bezzegnyugat melyik országában...

Bezzegnyugat melyik országában vannak jól elosztott, sosem elromló, hiperszuper DRS (Repont) automaták, ahol nincseken csövesek, zsákos emberek, sorbanállás, stb.?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne, hogy aki él ilyen országban, ott ez hogy működik? És légyszi ne azt az 1 norvég, beöntős gépet mutassátok, láttam a videót.


Úgy kb. a 27 EU tagország közül hol mennyivel jobb, mint az itthoni és miért? (Mivel tudtommal utalás is csak nálunk van, de lehet, hogy ez is kormánypropaganda, olyanok véleménye érdekel, akik éltek/élnek kint az adott országban).



ma 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnyíltak a határok, mi, mint csórók, gyűjtöttük a visszaváltható flakonokat és bármelyik osztrák kistelepülésen lazán visszaváltottuk. Ez már ugye nem most volt.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elromlásról annyit hogy Magyarországon a nagyobb üzletek kötelesek beváltani az üveget kézi úton ha az automatával valami baj van, elromlott vagy megtelt.ha jól rémlik 400m² feletti üzletek esetében.

A kérdéshez annyit hogy Németországban még sosem jártam úgy hogy az automata el legyen rombolva, dehát hosszú évek óta jól bejáratott gépek vannak.olyan természetesen előfordul hogy megtelik,de akkor szól az ember a boltoknak és cseréli a zsákot.ugyanitt rengeteg a bolt és mindegyikben van automata.boltláncokra gondolok mint nettó,rewe stb..a sorbanállás nem jellemző,ha már ketten állnak előtted akkor már sor van.és nem ritka a legalább 2 visszaváltó automata sem.csövesek pedig alapból nincsenek, mint ahogy zsákos emberekkel sem futottam még össze.megjegyzem hogy vannak külön italdiszkontok,ott nem tudom hogy mi a helyzet a visszaváltással,illetve ilyen helyen gyakoriak a rekeszes italok, gondolom hogy itt is megoldott a visszaváltás normális módon.

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csehországban élek, a magyar rendszert nem ismerem, ezért összehasonlítani sem tudom a kettőt. De a visszaváltós automatákba csak bedobom a palackot, ha éppen arra járok. Sorbanállás nincs, meg csövesek, zsákszámra sem gyűjti otthon senki, a közhiedelemmel ellentétben itt senki sem akkora alkesz, hogy zsákszámra legyen otthon üres üvege, inkább csapolt sört iszik, aki iszik. Meg mit álljunk sorba, mindenhol van egy asztal, ahova le lehet tenni és otthagyni a nálad levő palackokat, ha épp mindkét (párosával vannak pl a Kauflandban) automata foglalt, azt viszzaváltja, aki akarja, vagy a bolti eladók este, most pár palack miatt senki sem fog várni vagy villamosozni/autózni, hogy pár koronát kapjon.
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!