Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az út már a pokolba vezet?

Az út már a pokolba vezet?

Figyelt kérdés

Utálja magyar a magyar? (jobbik a fideszt?)

Kérem, akik jönnek ide zsidózni stb. hagyják el a kérdést. :) köszönöm!


2010. ápr. 21. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

"a jobbikosok mindenkit utálnak akik nem ért velük egyet. "


csak TÉGED


amúgy jX

2010. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hmmm... nálam pont fordítva van. Az osztálytársaim engem és rajtam kívül még 3 Jobbikos osztálytársamat szólják le. Sokan elkezdtek rasszistának nevezni, meg hasonlókat ugye, amiket terjesztenek úgy általában a Jobbikos emberekről. Én úgy vagyok vele, csak mondják, én meg tudom miért vagyok Jobbikos, más meg feltételezem tudja, miért Fideszes. Hát én biztos nem azért vagyok Jobbikos, mert rasszista lennék vagy hasonló... Az meg hogy a pártok utálják egymást, a politikában szerintem a legtermészetesebb dolog, bár nagyon sajnálatos is... Egy baráti körön belül, ha pl. politizálnak is az illetők, valaki MSZP-s, valaki Jobbikos, természetes, hogy éreznek egymás iránt valami megvetést, vagy győzködni próbálják egymást. De hát sajnos ez már csak így megy...

És még valami; nem hiszem, hogy el kéne könyvelni 1, vagy akár 10 Jobbikos, Fideszes, vagy bármely más pártot "kedvelő" emberről az egész pártot.

2010. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%
kisiskolás jobbikosok..
2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Viktor tökéletesen alkalmazta az "oszd meg és uralkodj" stratégiát, rohagggyon meg, de utálom a buzogány fejét, Ebben az országban már nincs politikai etika, köszönhetően az újhullámos soror-iskolának, a kis köcsög gőgösfejű büszke fideszeseknek, és nézzétek meg: amilyen a vezér olyan az alattvaló.
2010. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
Én szeretném ha Izrael igéretéhez hiven felvásárolná Magyarhont.Nem szeretném a Trianon elötti határokat,maradjanak a határonkivüli magyarok ahol vannak nehogy veszélybe kerüljön a minimálbér.Magyarországon nincs cigánybünözés söt még több kellene belölük hogy mégjobba szinesitsék és nemesitsék a nemzetet, többévrezredes kulturájukkal mégjobban hozzájáruljanak az amugy silány magyar kulturához.Nem szeretem Jobbikot mert a félelemkeltö egyenruhás nácifasisztarasszistaantiszemitafradidrukkerterorista magyar gárdát létrehozta akik halomra ölik izraelita és roma honfitársainkat.Hiszek a tv csatornáknak akik minderröl tudósitanak.Ja..és szeretem az MSZP-t Kókát,Bajnait és föleg Lendvait aki öszintén rávilágit az ország problémáira és kiválóan megoldja azokat.Nem hiszek az MSZP t támadó rágalomhadjáratnak ez is csak a felforgató neonyilas Jobbik müve.Én jó magyar ember vagyok.
2010. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"kisiskolás jobbikosok.."



70+ éves mszp/fidesz szavazók.

2010. ápr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a legelvakultabbak az MSZP drukkerek. Próbáltam már velük kulturált vitát folytatni, de egyszerűen nem lehetséges. Görcsösen ragaszkodnak a velük sikeresen elhitetett "jóléti programokhoz", és a kommunista dogmákhoz. Viszont az valamennyi emberre igaz, hogy felállítanak egy sztereotípiát egy adott párt szavazóiról, és egy kicsit sem engednek belőle. Nem is beszélve arról a rengeteg idiótáról, akik erről az oldalról ítélnek meg pártokat, és szavazóikat. Gratulálok az érintetteknek.
2010. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!