Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az út már a pokolba vezet?

Az út már a pokolba vezet?

Figyelt kérdés

Utálja magyar a magyar? (jobbik a fideszt?)

Kérem, akik jönnek ide zsidózni stb. hagyják el a kérdést. :) köszönöm!


2010. ápr. 21. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

a jobbikosok mindenkit utálnak akik nem ért velük egyet.

én mint pártfüggetlen, nem utálom az mszp-t, fidesz-t, lmp-t, de a jobbikot a barom tagjaik miatt igen.

2010. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

bocs, de a fidesz utálja mszpt mszp utálja fideszt. fidesz utálja jobbikot mszp utálja jobbikot és csak azután utálja a jobbik a másik kettőt.


ezzel arra céloztam, hogy nem a jobbik indította el azt a gyűlölethullámot meg megosztást ami itt van.


amúgy pedig jah, elég szar irányba haladunk, az emberek lasan ott tartanak, hogy ha meglátnak egy másikat aki bajban van, akkor az alapján segítenek neki, hogy milyen párthoz tartozik.


én nem utálok jobbikosként senkit aki másra szavazott. azt utálom, aki kapásból leszól, elkezd provokálni, nácizni, gyűlölködni, stb.



de amúgy ez nem csak a politika terén megy így.

utálják egymást a foci drukkerek mert másra szavaznak, utálják egymást azok akik más zenét stílust képviselnek. és csak úgy szimplán parasztok az emberek.


Nem fogadják el a másik véleményét, egyáltalán. szánalmasak sajnos. ez van.

2010. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
31-esre pedig ne figyelj. minden egyes alkalmat kihasznál, hogy gyűlölködhessen. ugyanazt csinálja mint a zsidózók. nem szabad vele foglalkozni.
2010. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát engem például a jobbikos osztálytársaim szólnak le, mert fideszesek vagyunk. De leszarom. MErt tudom, hogy suttyó a gyerek. :P
2010. ápr. 21. 19:37
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
jX
2010. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
provokátornak neveznek, pedig egyszerűen csak nem szeretem a jobbikot és pont ezért nem szeretem.
2010. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

highway to hell

I am on highway to hell!!!

2010. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem haladunk mi rossz irányba, csak azok akiknek az aktuálpolitika percemberei körül forog az élete. Azok meg tök mind1 mit csináltak, mert ha idáig jutottak, hogy folyton csak ez megy náluk, azoknál úgy is mind1. Mintha ez lenne a legfontosabb...
2010. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kérdést jelentettem, mert semmi értelme.
2010. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
jX
2010. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!