Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Vona interjúról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 21. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Átlagos interjú, provokatív kérdésekkel, és határozott de nem sértő válaszokkal.
2010. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenes és korrekt válaszokat adott a kérdésekre, tetszettek a válaszok.
2010. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Vicces,hogy azt írja,hogy a Jobbikot a politikai ellenfelei állítják cigánygyűlölőnek,rasszistának,homofóbnak,antiszemitának.Holott egy jobbikos akár itt,akár négyszemközt pár mondat után sugárzik-nem titkoltan -ugyanezt állítja magáról vagy beszél úgy ,mint amivel vádolják.

Azt se értem,hogy a zsidó felvásárlók,nagytőkések,mivel rosszabbak,mint a magyar(Demján,Csányi,Széles,stb-jó tudom őket is lezsidózzák)vagy egy német/belga/brit felvásárló.

2010. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Az hogy itt is kijelentette a Jobbik nem rasszista. Ilyesmit csak a FIDESz meg az MSZP terjeszt. Mert így próbálnak szavazókat nyerni.
2010. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván nem az.Csak a szimpatizánsainak számít,hogy a tőkés milyen vallású/melyik országból jön.Náluk szitokszó a zsidó(bérenc),cigány.Nem kell őket bemutatni,sajnos a bátyám gárdista:pár perc politizálás után mindig előjön a zsidózás,meg a cigányozás,emellett homofób,és román/szlovák/orosz/szerb gyűlölő,a fidesz neki zsidesz,az szdsz meg az lmp csak mocskos zsidók ,stb.Sajnos az a sok jobbikos mind ilyen.Elég megnézni itt a kommenteket.
2010. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

16:17


Azért kiváncsi vagyok, hogy a Jobbik szavazók miben befolyásolják, hogy a jobbik antiszemita, rasszista, fasiszta-e? Tudtommal a Fidesz szavazók között is vannak ilyenek, ismerek ilyet nem is egyet, akik tudják hogy a cigányok milyenek, és nem jópofiznak, csak hogy "na most megmutatom a szolidaritásom", mint az SZDSZ, LMP szokta.

2010. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

"Azt se értem,hogy a zsidó felvásárlók,nagytőkések,mivel rosszabbak,mint a magyar(Demján,Csányi,Széles,stb-jó tudom őket is lezsidózzák)vagy egy német/belga/brit felvásárló."


Mondjuk annyiban rosszabbak, hogy Orbán úgy ugrik, ahogy a külföldi nagytőke fütyül, az ország sorsa csak másodlagos. EGyszerűen nincs felelős kormányunk, nem is volt sose. Remélem ez egyszer megváltozik és felébrednek az emberek.

2010. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!