Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az, hogy a Fidesz...

Szerinted az, hogy a Fidesz nyerte a választásokat, az azt jelenti hogy a fidesz szavazóknak van igazuk?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem több ellenérvem van a fidesz ellen, mint a jobbik ellen, és több érvem van a jobbik mellett, mint a fidesz mellett.


Jah és a fidesz '98-2002 közötti kormányzása alatt miért nem csinált "rendet két 2 hét alatt"?


2010. ápr. 20. 21:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem azt jelenti. Csak annyit jelent az Ország úgy kívánja hogy a Fidesz kormányozza.
2010. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem azt jelenti. Csak annyit jelent az Ország úgy kívánja hogy a Fidesz kormányozza.



Csak hogy az 53% ból, 40% nem erre adta a szavazatát ami most fog következni. Nejhéz megérteni hogy a Fidesz ugyan úgy ahogy az MSZP 2006ban, becsapta az embereket?


Nagy gondok lesznek! Emlékeztek mikor Orbán a választások után elmondta hogy miket fog csinálni az MSZP, a Bokros csomag kutyafüle?


Most Orbántól 2× akkora kutyafület kérnek a nemzetköözi befektetők.

2010. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mért ki mondja hogy neked igazad van hogy egy erőszakos párt olyan jó megoldás lenne?
2010. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Oké,örülj az érveidnek,de nekem nem kell a jobbikod.rengeteg érvem van ellene és az ország többségének sem a jobbik kellett.Akkor se szavaznék a jobbikra,ha egyedül indulna.na most jön,hogy rohadt-zsidó-cigány-komcsi vagyok az anyám egy k.és a lepontozás.tipikus jobbikos metódus.
2010. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy miért a Jobbik a téma!


Ez volt a kérdés:


Szerinted az, hogy a Fidesz nyerte a választásokat, az azt jelenti hogy a fidesz szavazóknak van igazuk?

2010. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a büdös sajtot,amit a többség utál,helyette trappistát vesznek,akkor most kinek van igaza?Nekem érveim vannak a büdös sajt mellett,de csak pusztába kiáltott szavak.
2010. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

@22:33

Talán ha végig olvastad volna a kérdést, te is megértetted volna.

2010. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

@ 22:14

Adta-adta, minek adta. Az ország döntött. Jól rosszul, nem ez a lényeg. A lényeg hogy lehetősége van dönteni, utána viselnie kell a döntése következményeit. Ebben te akkor sem szólhatnál bele, ha zsebedben hordoznád a bölcsek kövét!

A döntések már csak így működnek. Menet közben nincs kiszállás. Miután leugortál, hiába gondoltad meg magad, meg kell várni megfog -e a bungee-jumping gumikötél.

2010. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagy, több érved van a jobbik mellett, mszp-seknek az mszp mellett, az országnak pedig a fidesz mellett. Demokratikusan kinyílvánította az ország, hogy nincs szüksége a jobbikra, fogjátok fel, és törődjetek bele.
2010. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22:14,de ha az ország 53%-ából 60%-a a jobbikra szavazott volna,most nem hisztiznél.A jobbik is elfogadta a szabályokat,amikor indult a választáson.Tetszettek volna megnyerni a választást!Most ők lennének a Kormányon.
2010. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!