Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mekkora pofonba...

Szerintetek mekkora pofonba vezet bele minket a Fidesz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 20:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

"Én vagyok az! Nincs mit szégyelnem barátom!"


Leépíted csak magad ezzel a pesszimizmussal. A válság egyfajta kiválasztódás. Legyél kreatív, foglalkozz a munkáddal (marketing részével).

2010. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
remélem neked akkorát hogy a fal adja vissza a másikat!
2010. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Sok idióta...


Egy párt 2/3-al nyer, de itt mindig mindenki jobban tudja mi jó a másiknak...



Valamit nagyon nem értessz!


Itt ezen a választáson a pártok között konszenzusnak kellett volna lenni. Egy a 20évet átfogó és át veséző diskulzusnak kellet volna lennie, amiben nem csak a pártot jelölik meg, hanem azt is hogy milegyen.


Most nyert a Fidesz, ok én elismerem. De hogy?

Úgy ahogy az MSZP 2006 ban, ugyan úgy megkapta a felhatalmazást, de biankóban. Ami nem fog menni.


2× akkora megszorítást várnak el a nemzetközi nt, amekorát Bajnai csinált, és a végén most sincs eredmény, hizen ezt csak azért kellene meglépni hogy tudjuk fizetni a hiteleket és meg legyenek a multi támogatások.


Most mit tehet a Fidesz? Hiszen ne legyünk állszentek, őket is 20 éve tömik pénzel, és mindent tudnak róluk.

Orbán a főnökeivel fog tárgyalni?


Én nem állítom hogy a Jobbik okosabb, de hogy más pozícióban tudna tárgyalni az biztos.

2010. ápr. 20. 21:59
 24/39 anonim ***** válasza:
legyen szar neked!
2010. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
kit érdekel?
2010. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Leépíted csak magad ezzel a pesszimizmussal. A válság egyfajta kiválasztódás. Legyél kreatív, foglalkozz a munkáddal (marketing részével).



Marketing? Azt még békeidőben sem tudod kiszámolni hogy reálisan mennyi hasznot hoz, nem hogy ilyenkor.

Nincs értelme belefeccőlni többet, mert egyszerűen olyan telítettségvan, hogy már sokan dömpingelnek.

Na én ebbe már nem megyek bele, mert ez = a leépüléssel.

Ráadásul erre a válságra nem lehet berendezkedni, mert ez nem telítetségi nállunk, hanem strutúrális az az ez legalább még egy 5-6 év! Hiszen itt nem a stabíl szerkezeten a fogyasztás hullámzik, hanem a szerkezet nem fenntartható.


Megint külföld lesz sajnos, de már unom.

2010. ápr. 20. 22:07
 27/39 A kérdező kommentje:

legyen szar neked!



Csak hogy ez nem kívánság műsor.

2010. ápr. 20. 22:08
 28/39 anonim ***** válasza:
mégis az lesz neked, te mondtad :D
2010. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

mégis az lesz neked, te mondtad :D


Én nem élek annyira szarúl végülis, csak van egy színvonal amit biztos hogy nem tudnék itthon tartani.

Csak már nagyon unom hogy nem lehet itthol boldogúlni stabilan.


De te úgylátom nem érted, mi fog következni ebben az országban.


Csak gondolj bele, Bajnai 1200milliárdot vont ki a gazdaságból és 2009ben 6.4% csökkent a gazdaság.

Orbánnak 3000milliárdot kellene kivonni.

Itt senki nem fogja megúszni, akkora lesz a munkanélküliség hogy az eddig stabíl munkahelyek is sorba fognak bedőlni a fogyasztás csökkenés miatt.

2010. ápr. 20. 22:20
 30/39 anonim ***** válasza:
ki nem szarja le?
2010. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!