Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mekkora pofonba...

Szerintetek mekkora pofonba vezet bele minket a Fidesz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 20:51
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést Szélső László tette fel akinek az a mániája, hogy 3milló ember él a létminimum alatt és még öt millió fog, ő egy kukika. Én, ha kinézek a teraszomról tisztán látom, hogy milyen műsor megy a szomszéd plazmáján, mert akkora van neki, a másik szemközti meg most áll be az x3-asal. Miről beszélsz?
2010. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
ennél már csak jobb lehet
2010. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek!

Ha a Fidesz szavazókat megkérdezed mire szavaztak azt fogják mondani, hogy Viktorkára!Egyik se tudja megmondani,hogy miként akarja jobbá tenni az életünket,vagy hogy egyáltalán mit ígér!

Az egy dolog,ha belelöknek a szarba,de ha önként lépünk bele....

Az első jelet már helyesen le is írta a kérdező!

A Fidesz nem lop???Nem emlékszel cimbora,már olyan régen voltak hatalmon!

2010. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Arra mi a garancia hogy nem lopnak GDP-t? De most úgy őszintén..
2010. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést Szélső László tette fel akinek az a mániája, hogy 3milló ember él a létminimum alatt és még öt millió fog, ő egy kukika. Én, ha kinézek a teraszomról tisztán látom, hogy milyen műsor megy a szomszéd plazmáján, mert akkora van neki, a másik szemközti meg most áll be az x3-asal. Miről beszélsz?


Te egy nagyon szerencsés ember lehetsz.

De tudod ez csak nagyon keveseknek a kiváltsága.

Elképzelhetetlen hogy valakinek tisztességesen teljen X3 asra," illetve a 10 000 000ból max a felső 10 000" mert annak az 50% os befizetése esetén is havi 80-100e atörlesztője, + a megélhetés stb.

Az az, nettó kb 300-350e.


De hogy lás világosan és ne nekem kelljen elhinned.


[link]


Eu megbízott cég.


Igaz hogy egy 4 éves Vítóm van, de alig bírom fizetni, mert a megrendelésem lefeleződtek.

Tudnék dolgozni 2× ennyit is, csak nincs mit.

Nagyon semmi értéke a munkának, de amíg volt mit csinálni addig legfeljebb többet dolgoztál.

Ne akard a te környezetedbő meg mondani hogy mi is van ország szerte. Persze ha így megy tovább még te is bukhatsz rendesen, úgy hogy egy kicsit alázatosabban.

2010. ápr. 20. 21:41
 16/39 anonim ***** válasza:

"Ezt a kérdést Szélső László tette fel akinek az a mániája, hogy 3milló ember él a létminimum alatt és még öt millió fog, ő egy kukika. Én, ha kinézek a teraszomról tisztán látom, hogy milyen műsor megy a szomszéd plazmáján, mert akkora van neki, a másik szemközti meg most áll be az x3-asal. Miről beszélsz?"


Arról köcsög hogy menj le Fúrugyba, Kákára, Ózdra, Karcagra és nézz körül te birkaállat.

2010. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégis te vagy a szélső lászló nevű vadállat. Elbizonytalanítottál:)))
2010. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Arról köcsög hogy menj le Fúrugyba, Kákára, Ózdra, Karcagra és nézz körül te birkaállat.


Hagyd, nincs értelme.

Nem képes megérteni azt hogy mennyire szerencsés, illetve csak akkor ha már nem lesz ennyire az.

Persze ez könnyen előfordúlhat, hiszen senki nem úszhatja meg egy országban ha lefelé száll a csillaga.

Lehet hogy még nem sejti de a 250-300e állásának már a nyáron vége. Aztán majd ő is megtudja.

2010. ápr. 20. 21:51
 19/39 anonim ***** válasza:

Jó emberek, tudjuk, hogy bárki bármit csinál mindenképpen szart csinál?!!!


Akkor ki kormányozzon? Jobbik? Vagy a NÉP? Vagy TE, kedves kérdező?!


Sok idióta...


Egy párt 2/3-al nyer, de itt mindig mindenki jobban tudja mi jó a másiknak...

2010. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy mégis te vagy a szélső lászló nevű vadállat. Elbizonytalanítottál:)))



Én vagyok az! Nincs mit szégyelnem barátom!

2010. ápr. 20. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!