Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mekkora pofonba...

Szerintetek mekkora pofonba vezet bele minket a Fidesz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 20:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Nem unalmas már a 100. ilyen kérdés??? Szerintem nézd a bptv-n a jósló öregasszonyt...
2010. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Hát ilyenben még nem volt részünk az biztos..
2010. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Nem kell ehez csak figyelni az eseményeket!

A nemzetközi nagytőke 3000milliárd megszorítást akar, hogy biztosítva legyen az adósság fizetésünk és a multik kedvezménye.


A kérdés hogy a dkg ra megvett és 20éve elkötelezett Fidesz mit is tehet vagy akar tenni?

Engem nem hat meg egy politikusnak sem a keserű tekintete, és az ahogy mondja csak 2-3 év és jobb lesz.

Ugyan is mitől lenne jobb?

2010. ápr. 20. 20:57
 4/39 anonim ***** válasza:
attól nagyokos h nem lopnak egy évi GDP t mint a komcsik te birka...........
2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
szarból nem lehet várat építeni..
2010. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

attól nagyokos h nem lopnak egy évi GDP t mint a komcsik te birka......


Megmondanád nekem, mivel te látom hogy értessz a dolgokhoz én meg csak bírka vagyok, hogy:

1, mennyi volt kerekítve, a tavalyi GDP

2, mennyi volt kerekítve ebből a költségvetésünk

2010. ápr. 20. 21:01
 7/39 A kérdező kommentje:

szarból nem lehet várat építeni..


De azért az is számít hogy keletkezik, vagy belefúlladunk!


Nem mindegy hogy mit tehet meg valaki és mit nem.

Kinek lehet egy egy kokit kiozstani ha nem elég hűséges szolga, kit lehet zsarolni és kit nem.

Nem mindegy hogy egy partnerrel kell üzletelned, vagy aki eddig tömte a zsebed és mindent tud rólad.

2010. ápr. 20. 21:04
 8/39 anonim ***** válasza:
ki nem szarja le?
2010. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

ki nem szarja le?


Az aki szopni fog miatta, és a társadalom 70% bőven fog.

Kb a mai 30% elszegényedettből 50-55% lesz.

Ezzel a gazdaságunk is teljesen, még ennél is sokkal kobban a padlóra kerül.

2010. ápr. 20. 21:10
 10/39 anonim ***** válasza:

Kedves Gyerekek! Én vagyok a jósló öregasszony, és most belenézek ebbe a gömmbe:

...

. .

. .

. .

...

Tejfehér ködöt látok. Kibontakozik belőle egy szörnyűséges vadállat arca... Orbán Viktort látok. A vadállat fogai számlapénzből vannak, és rázáródnak a menekülő OVi lábaira. OVi felemelkedik, és jobbat nem tehetvén, szívni kezdi a vadállat f...át. A szörnyűséges vadállatnak ez sem elég. Elhajítja OVi-t, és kijelenti, hogy Bokros kell az ország élére azonnal, különben mindenkit a f...ára húz egyenként. Rémisztően csattogtatja a számlapénz fogait. OVi ijedtében és fájdalmában még dakotául is elfelejt. (Ja, közben a vadállat felfalja a Magyar Gárdát, és betölti a Jobbikot egy fasisztakonverterbe, aminek a karját Soros György forgatja.)

Hú, hogy a pofont nem mondtam? Hát gyerekem, ha az a pofon, amit apád adott, amikor megd..tad azt a csajt, akinek nincs 3 villája, meg 5 BMW-je, egységnyi, akkor 6.022E+23 egységnyi lesz a pofon, amibe OVi belevezet minket. (Ne pofázz, hogy ez az Avogadro szám. Na és? Így még hitelesebb.)

2010. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!