Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mikor fogják fel,...

Jobbikosok mikor fogják fel, hogy nem ők nyerték a választást, a fidesz nem fog megbukni pár hónap alatt és OV nem fog lemondani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:

ma 20:11


olyan is van hogy magyar népzene, pedig nem zenél minden magyar!!!!

magyar bűnözés van-e?

2010. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fideszes, de nézzünk már körbe:

Nyertek, és ezzel kb bebetonozták magukat. Az mszpt mindenki a fenébe kívánta és képtelenség volt feloszlatni a parlamentet.

Amíg a miniszterelnök és a kormány nem távozik magától, azt senki nem fogja onnan kirobbantani. A köztársosági elnök egy csomó megkötés mellett oszlathatja fel a parlamentet, de ilyen többséggel rendelkező pártnál esélytelen...

Ha tetszik ha nem, OV a következő négy évre, addig marad, amíg akar.

De miért akarjátok amúgy, hogy bukjon? Én inkább szorkolok neki, hogy képes legyen összehozni itt valami értelmeset. Mi szívjuk, ha elszúrja.

2010. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen igazad van, de szerinted ezt képesek felfogni olyan emberek akik cigány irtás, trianon, EU kilépés, meg hasonló délibábokat kergetve élnek és bíznak? Nem vagyok fideszes, nem is rájuk szavaztam, de az ország megszavazta hogy a Fidesz keressen kiutat az ország számára, így hát pórbálok én is bízni, nem hiszem hogy az állandó szapulással sokat segítenék az országnak.
2010. ápr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!