Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most örültök nagy Orbán pártiak?

Most örültök nagy Orbán pártiak?

Figyelt kérdés
most hogy a sok hű ember megválasztotta a fideszt orbán lemond... eddig erről egy szót sem szólt, szóval kedves magyarok és egyebek jól át vagytok verve, mi?
2010. ápr. 20. 11:09
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
őszintén nem tök mindegy ki lesz kormányon? Úgyis csak addig tepernek míg kormányra nem kerülnek aztán meg élnek mint a hal a vízben az ország pénzén.Könnyű nekik ott, a tisztességesen dolgozó vagy dolgozni akaró ember nem tud.Mindkét nagy párt megéri a pénzét, egyikse jobb a másiknál.Én nem pártolom egyik pártot sem..
2010. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
én sem mszp-s vagyok :D:D:D igazából egyik sem idén nem mentem el szavazni sem...am a krdés arra vonatkozott... azaz azonak akik a fidesz re szavaztak... h mit gondolnak most Pf......
2010. ápr. 20. 11:32
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a Fideszre szavaztam. Miért? Mert MSZP-re sohasem szavaznék. MDF, egy nulla, SZDSZ szintén. LMP? SZDSZ2. Jobbik? Az meg már túl jobboldali nekem. És hogy Orbán lemond? Na és. A pártelnökségről mond le, az meg kit érdekel?
2010. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
mennem kell este válaszolok
2010. ápr. 20. 11:44
 15/29 anonim ***** válasza:
Az EDDÁt azért linkeltem, mert OV legfeljebb a kérdező ép elméjéről mondott le mostanában.
2010. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Amikor miniszterelnök lett az előző kormányzásakor,akkor is lemondott a pártelnökségről.Most is lemond,de azért még ő fogja irányítani a pártot.
2010. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

én sem mszp-s vagyok :D:D:D igazából egyik sem idén nem mentem el szavazni sem...am a krdés arra vonatkozott... azaz azonak akik a fidesz re szavaztak... h mit gondolnak most Pf......"

Mivel te nem voltál szavazni,így nem tettél semmit azért,hogy jobb legyen az ország helyzete.Neked nem is kéne járatnod a szádat!Hiszen te a nem szavazásoddal beleegyeztél a mostani kormányba is...

Aki nem tesz lépéseket ne dirigáljon!!!

2010. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Buksi kiszökött, Orbán lemond? xDD


de égő... akkor ezért nem szerepeltette magát a TV-ben sem olyan sokszor.


TEHÁT: Orbán átcs*szte a népet! Kicsit hamar kezdte...

2010. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Orbán ezzel még igazán nem cseszett el még semmit!! Előző nézd már meg az MSZP-t hányszor cseszte át az országot a hazúgságokkal a kormányzása alatt?? Mellesleg épp ezért aki nem ment el szavazni valszeg azért nem ment mert nem látta értelmét olyanra voksolni aki jót is tenne az országgal..ezek mind saját malmukra hatják a vízet kb..a lényeg mszp eljátszotta régen az emberek bizalmát..
2010. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

huhh... kedves válaszoló! az amelyik írta, h miért szólok bele, ha nem szavazok!

tudod... igazán nem tudok kire szavazni!!! mszp??? - már nem ! fidesz? - eddig se! jobbik? - túl radikálisak... mdf? - száraz és csak bokros az ész lmp? - túl újak és tapasztalatlanok... ennyit erről!

2010. ápr. 20. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!