Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan nagy szörnyűség...

Tényleg olyan nagy szörnyűség a JOBBIK jó szereplése?

Figyelt kérdés

Egész Európa(média szerint)és természetesen Izrael retteg a Magyarországon jó eredményt elért JOBBIKtól.Ez valóban olyan szörnyű,hogy végre Magyarországon is van jobboldal?Ezek szerint eddig csak közép és baloldal volt?

És ha Európának és Izraelnek rosszabb lesz ez a változás,nem lehet hogy a magyaroknak jobb?


2010. ápr. 19. 09:24
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
69%

nevetséges a feltételezés, hogy "Európa retteg".

a hivatásos rettegők, azok szítják a hangulatot. a német diák, a holland orvos, vagy francia munkás baromira nem retteg. a sajtó,a média ami zsidó befolyás alatt van, az írja a rettegő cikkeket,meg készíti a rettegő tv műsorokat ..és a Magyarországon élő rettegő zsidó értelmiség adja nekik a muníciót hozzá.

2010. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
59 %-os, nem tudom, hogy mindig így fogalmazol-e a zsidókról és a cigányokról, vagy csak most vetted elő a jobbik énedet. De ha te mindig ilyen megfontoltan fogalmazol is, biztos találkoztál olyan bejegyzésekkel, melyek szerzői nem tesznek különbséget ilyen és olyan cigányok és zsidók között, hanem mind elítéli őket, és Jobbikosnak valja magát.
2010. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"Boccs, lehet, hogy a náci mégsem áll. De azokat a jelzőket, amik passzolnak rád, nem tűrné a rendszer. Ezért, mint vén 30 éves p*csa, csak mosolygok rajtad. Nem vagy tárgyalóképes fél."


okés, akkor következő felvonás.

milyen jelzők passzolnak rám amit nem tűrhet el a rendszer?


te nem vagy tárgyalóképes, mivel csak nácizni tudtál idáig. még mindig nem magyaráztál meg semmit. egyszerűen nulla.

2010. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
34%
2010. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

""


igen ez aztán érv volt, nem csalódtam benned, azt hoztad amit vártam;)

2010. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
41%
☺ Úgysem igaz, úgyis butaság sőt ostobaság amit írok, meg barom, meg vén p*csa vagyok, mert nem vagyok Jobbikos. Mindennek tudatában kár mást mondani, mint ☺.
2010. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
68%

59 %-os, nem tudom, hogy mindig így fogalmazol-e a zsidókról és a cigányokról, vagy csak most vetted elő a jobbik énedet. De ha te mindig ilyen megfontoltan fogalmazol is, biztos találkoztál olyan bejegyzésekkel, melyek szerzői nem tesznek különbséget ilyen és olyan cigányok és zsidók között, hanem mind elítéli őket, és Jobbikosnak valja magát.


Próbáld már egyszer megérteni, hogy nincs olyan párt, akinek a szimpatizánsai teljesen egyformán lépnek!

Nézd meg Kövért a Fideszből, akkor most ő mi? Vagy Pokornit ami a másik véglet!

Nem homogén egy párt sem, hiszen a Jobbikban is vannak akiket a legjobban a cigányok idegesítenek.

Ha volt néhány összezörrenése velük, akkor általánosít, ahogy a zsidó nagy vállalatoknak is sok vesztese van az országban. Ráadásul ami hisztit itt lecsapnak a zsidók az már tényleg felháborító.

Még csak a 4 hóban vagyunk, de már 30× holokausztoztak, alap nélkül vádaskodnak, stb stb.

Nem értem! Ha van magyar zsidó, és semmilyen jogaik nincsenek korlátozva, sőt! Akkor minek ez a hiszti, hiszen ez már a józan emberekben ellenérzést kelt.


A Jobbik világosan fogalmaz!

A kisebbségeket a helyükön kell kezelni.

Adni nekik lehetőségeket, de nem úgy hogy 4 hó alatt 30× holorendezvényt tartsanak.

Ahogy a homokosok is hagy homokozzanak, de ne az Andrássy sarkon!

Ha valaki abortuszt akar csinálni mert felállta pin@ja, az csináljon, de Tb hozzájárulás nélkül.

Ha valaki fontosnak tartja az alapvető műveltséget, ahoz a keresztény eszmeiség és vallástörténet is hozzá tartozik, de ha nem akar akkor nem kell vallásosnak lennie.

A cigányokkal meg az eltorzult szocializálódásuk miatt csak a lehetőség és a kötelezettség kialakításával lehet segíteni. Az az, ha van lehetőség a munkára az oktatásra, akkor igen is rájuk kell erőszakolni az anyagi függőséggel. Mert sajnos a cigányok 90% nak, hiába adsz lehetőséget, nem akarnak vele élni csak úgy!


Ennyire egyszerű.

2010. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy 63-as. de legalább mindenki látja, hogy nincs semmi valódi saját álláspontod, csak ismételgeted a közhelyeket. ennyi.
2010. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Látod 63 as!


Kb ezt éred el, ha csak szlogeneket mantrálsz!


""szánalmas vagy 63-as. de legalább mindenki látja, hogy nincs semmi valódi saját álláspontod, csak ismételgeted a közhelyeket. ennyi. """



Sajnos van benne igazság, mert te voltál a kérdésben az egyetlen aki nem hozzá, hanem ellene szóltál.

Ez nem vita kultúra, csak demagógia.

Nem az a lényeg hogy a másikat ostorozd vagy dícsérd, hanem hogy legyen véleményed " értelmes, logikus"!


Nállad ez az ami nem eljesűlt!

2010. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

"És a Hitlert dicsőítő bejegyzéseket mind te írtad?"


Nem, abban a kérdésben hitler elő sem került. Azt bizonygatták hogy csak akkor lehetnék náci ha német származású vagyok, náci párt tagja voltam a II.vh alatt.

2010. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!